Joymax hiçbir bota müsaade etmiyor.Kim demiş sbot yasal diye?Sadece altın yumurtlayan tavuklara dokunmuyorlar olay budur.Birde botun güvenliği var tabi GM gördüğünde dc olma gibi...Bu seçenekte Mbot'da mevcut.Eğer Mbot almayı düşünüyorsan şunları söyleyeyim;
Sbot acc'n varsa kesinlikle alma.En azından bu autowalk olayı gelene kadar.
Eğer sbot acc'n yoksa mbot'a autowalk 'ın gelmesini bekle yada karakterini takılmayacağı bir yerlde bota bırak summer6:

hımmm. tamam sağol kardeş. benim demek istediğim şuydu. tabiki joymax hiç bi bota müsade etmez ama hani sbot mbot isrobot gibi botlar dışında bazı botlar var. oyunda gördüğümüz ''sadsads'' nickli charların kullandıgı botlar. yani ücretsiz botlardan bahsediyorum :) tamamen yasak olan botlardan bahsediyorum. mbot bunlar gibi değil dimi? benim merak ettiğim sadece bu.. tabi sbot mbot isro bot ne kadar yasak olsa da göz yumuyolar bişekilde. ücretli oldugu için.. mbot da bu botlar arasında mı diye merak ettim sadece. bu arada sbot acc yok. geçen yıldan kalma isro bot vardı onun da 18 credisi kaldı. ya sbot alıcam ya da mbot. aslında bana kalsa sbotu tek gecerim çnkü çoğu kişi onu kullanıyo ve güvenli oldugu biliniyo. en azından bilinmiş bi bot. ama çok pahalı acc :S

Kesinlikle mbot öneririm.Ben kastım tek sorunu autowalk olmaması.Eğer oda gelirse sbot'dan çok daha iyi bir bot olur.Banlanma riskine gelince gerekli önlemler var.Gm gözükünce dc yemesi gibi.Ama tabi karakterinde silk olması çok daha iyi olur.Yoksa affetmeyebilirler... :beer:

anladım.. beni bilgilendirdiğin için teşekkür ederim kardeşim kolaylıkar dilerim. Bu site favorim :)

Phantaso demiş ki:
Kesinlikle mbot öneririm.Ben kastım tek sorunu autowalk olmaması.Eğer oda gelirse sbot'dan çok daha iyi bir bot olur.Banlanma riskine gelince gerekli önlemler var.Gm gözükünce dc yemesi gibi.Ama tabi karakterinde silk olması çok daha iyi olur.Yoksa affetmeyebilirler... :beer:
Yinede ufak tefek eksiklikleri var SBOT kadar kaliteli kasmıyo :)

Yukarı Alt