Dövüş :arrow: Şehre geri dönüş ayarlarında Arrow/Bolt bitince şehre dön işaretlemişsin.
Döngü :arrow: Alışveriş ayarlarında Arrow/Bolt aldırmıyorsun.

en basitinden sorunun bu.

Xanthos demiş ki:
Dövüş :arrow: Şehre geri dönüş ayarlarında Arrow/Bolt bitince şehre dön işaretlemişsin.
Döngü :arrow: Alışveriş ayarlarında Arrow/Bolt aldırmıyorsun.

en basitinden sorunun bu.

dediklerini yaptım bolt al dedim ve bolt bitince sehre dönü kaldırdım ama aynı halen

scriptinde sorun var. Baştan kaydet. Sakince, yere tıklayarak ilerle. Lagdan gitmediğinde ısrarla yere tıklayıp durma,gitmesini bekle.

Xanthos demiş ki:
scriptinde sorun var. Baştan kaydet. Sakince, yere tıklayarak ilerle. Lagdan gitmediğinde ısrarla yere tıklayıp durma,gitmesini bekle.

scrp bayan çizdim hepsinde aynı:) yanlıs scrip yapsam 1. chardada sorun cıkar

arrow bold kısmını ısaretlemıssın
ondan dolayı return cekıyor baska sebebı yok
sehırdende bolt aldırmıosun :)

şöyle bişi çözdüm rangeyi0 yaptımı return çekmıyor 0+ yaptımı returna basıyor ne iş anlamadım:)

nX StyLe demiş ki:
eğer yapmadıysan ; Get current Area yaptınmı scriptini bitirdigin yerde ??? Yani kasma alanına gidince botu durdur return cekerken stop yap ve alanı seç...
sürekli return çekme sorunu bende de war scripti nerden baksan 1 gnde 40 kere yaptım. scripte hiç bi sıkıntı yok. şehirde bütün npcleri dolaştıktan sonra şehre ışınlandıgımızda bulunduğumuz yere gelip tekrar return çekiyor bunu return bitene kadar tekrarlıyor ve orda takılıp kalıyor. şehirden botu durdurup çıktıktan sonra başlatırsam kasma yerine gidip bide ordan çekiyor return. ben bin pişmanım sbotu devrettiğime. varsa bi yolu bunun bi yardım edin. kardeş kasma alanına gidip get current yaptıgımda da kasmaya başlıyor fakat görev bittiğinde kasma alanını değiştirmiyor. ben bi anlam veremedim çözemedim daral: bu görev yapma meselesi fasa fiso oluyor anlayacan walla bana darlık geldi intihar edicem yda Laptopu parcaçlıcam summer2:

Takımı
Besiktas
Konuyu Pörtletecem gibi. Ayni sorun bendede oldu. Görev sccripti yapipta baska yere script cizersen görev scripti kullanin tikini kaldir.

bendede return basmıyor olduğu halde ve kasma alanına gitmiyor yardım mesaj yollarsanız iyi olur

Yukarı Alt