arkadaşlar mbotta çözemediğim iki şeyden birisi bu lanet return meselesi. eğer charın üzerinde return warsa ya şehirde bütün npcleri dolaştıktan sonra return çekiyor son returnden sonra orda takılıp kalır. Ya da charı şehirden botu durdurup çıkarttıktan sonra hiç sıkıntısız kasma alanına gidiyr butun buff skillerini acıp return çekiyor. bide şöyle bişey war eğer charın üzerindeki returnu atarsam kasılma yerine gittikten sonra return çekmiyor ii mi summer7: birisi yardım ederse :buddha: yapacam artık 4 gündür kafayı yedim. bi char 4 gunde 500 return harcamı sizce :oldie:

Bendede buna benzer bi Olay olmuştu Şöyle Çözmüştüm; Botum gene Potları tamirleri yapıp kasma alanına gitti Ve Returne Bastı Bende O returnu iptal ettim ve Bottan "Stop Training"e tıkladım Sonra Tekrar "Loop" sekmesinden Current area mı Seçtim ve "Start Training" dedim. Amma Velakin :mrgreen: Bot hiç bişi yapmadı. Bende Start Training dedikten sonra elle bi kaç mob. kestim Oyalandım 4-5 Sn. sonra bide baktım Buffları Atıyor ve Bot çalışıyor. Sende Dene Belki Çözüm budur :curtain: :curtain:

RanwaX demiş ki:
Bendede buna benzer bi Olay olmuştu Şöyle Çözmüştüm; Botum gene Potları tamirleri yapıp kasma alanına gitti Ve Returne Bastı Bende O returnu iptal ettim ve Bottan "Stop Training"e tıkladım Sonra Tekrar "Loop" sekmesinden Current area mı Seçtim ve "Start Training" dedim. Amma Velakin :mrgreen: Bot hiç bişi yapmadı. Bende Start Training dedikten sonra elle bi kaç mob. kestim Oyalandım 4-5 Sn. sonra bide baktım Buffları Atıyor ve Bot çalışıyor. Sende Dene Belki Çözüm budur :curtain: :curtain:
öyle oluyr ama geri dönmüyor bu seferde görev teslimini yapmıyor falan filan bi çözüm bulamadım daha :coffee:

Yukarı Alt