ikisi arasında kararsız kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz nedenleriyle acıklarsanız sevinirim.
Bir de iSRO bot sehir cıkıslarında bulunan 140lv moblardan nasıl kurtuluyo onu bi izah eder misiniz

Kurtulma olayından haberim yok ama isronun kredili sistemi kullanıcıları mbota iten sebeplerden.Her girdiğinde 2 kredi gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam.Mbot daha ucuz fakat bir eksiği var oda autowalk olmaması.Bu yüzden scriptleri elinle yapmak durumundasın ve karakterini iyi bir slot'a koymalısınki takılmasın.

Ben 1 ay önce mbotu tercih ettim.Güzel bir slot bulursan 1 ay boyunca kasarsın karakterini.Hem ucuza gelir hemde hızlı kasan bir bot.Mbot piyasada yokken isrobot kullanmıştım fakat her girdiğim kredimin gitmesi berbat bir durumdu.Düşün her dc yediğinde 2 kredin gidecek.Ve son olarakta mbot'a autowalk gelmesi yakınmış.Kendi sitesinden gelebilecek tüm özellikleri sıralamışlar.Geleceğin en iyi botu olacak gibi.Çok iddaalı bir giriş yaptı zaten summer6:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ibrahim777 demiş ki:
ikisi arasında kararsız kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz nedenleriyle acıklarsanız sevinirim.
Bir de iSRO bot sehir cıkıslarında bulunan 140lv moblardan nasıl kurtuluyo onu bi izah eder misiniz

mbot.
script'i kendin çiziyorsun ^_~

mbot alıcam sanırım
bi kac sorum daha var
bir mbot üyeligi kac pc de kullanılabilir
bir mbot üyeligiyle bir pc de kac tane bot acılabilir?

Yukarı Alt