Mbot Login dediğin halde açılmıyor mu ? yada açılıyor hemen gerimi kapanıyor. Birde bunu dene.

ilk önce Selamun Aleykum..

Kesin çözüm vermiyorum. ama Sorunumu kendim çözdüm. sizlerdede işe yarıya bilir.

Botta bütün ayarlar bütün düzenlemeleri yaptınız. Login diyosunuz ama açılmıyo. yada açınıp tekrar kapanıyo. birde bu yolu deneyin arkadaslar.

win7 için ( kendimden yola çıkarak anlatıyorum XP için bir fikrim yok :( .

-Başlat
- blgisayarım Sağ tık. Özellikler
-Gelşmiş sistem ayarı
-Gelişmiş > Ayarlar
Karşımıza Performans Seçenekleri gelicektir.
-Veri yürütme Engellemesi
-Ekle Dyoruz.
ve
Oynamış Olduğunuz silkroad.exe Dosyasını socketspy.exe dosyasını ve mBotLoader.exe Dosyasını ekliyoruz. Blgisayarımıza Reset atıyoruz. Reset Attıktan sonra Oynamış Olduğumuz silkroad sağ tıklıyarak Uyumluluk Ayarını Windows 7 yapıyoruz Yönetci Olarak Çalıştır diyoruz Bu yapmuş olduğumuz Uyumluluk Ayarını Aynı Şekilde Girmiş olduğumuz Mbot'umuza yapıyoruz. ayarları yaptıktan sonra Çalıştırırkende ayrıce Yönetici Olarak Çalıştır diyoruz. Ve oyuna Login Olabiliriz.

umarım yeterince açıklayıcı bir şekilde anlatmışımdır.

:)

Alıntı değildir arkadaslar kaç gündür bende giremiyodum. her işten gelidiğmde bu sorunu çözmeye ve forumlarla araya araya bıkmıştım. İnşallah sizlerdede işe yarar.

Bir Teşekkürü Çok görmeyin işe yarıyan arkadaşlar. :) Bende olduysa sizlerdede olur İnşallah :)

kardeşim dedıgın herşeyı yaptım yıne botu çalışmıyor bot açılıyo oyun açılmıyor (An unknown error occured while checking for a mBot update ) bu hata yazıyo botta ne yapabılırım ?

dediklerini harfiyen yaptım bu sefer bota tıklayınca ekran bile gelmiyor ama görev yöneticisinden bakınca bot calısıyor gözüküyor

Beyzaaaysel199 Kardesim Update yapmalısın botu.

Team Wiever varsa ayarlıyabilirim arkadaslar

Beyzaaaysel199 Kardesim Update yapmalısın botu.

Team Wiever varsa ayarlıyabilirim arkadaslar

Adım 1 ( Windows Tuşu + R )
Adım 2 ( Arama Yerine " hdwwiz " yazıyoruz )
Adım 3 ( Donanın Ekle Gelecektir "İleri" Diyoruz)
Adım 4 ( Listeden seçeceğim dosyayı yükle(gelişmiş)'e tıkla ve " İleri " )
Adım 5 ( Ağ Bağdaşcıları sonra " İleri " )
Adım 6 ( Soldan "Microsoft" Sağdan ise " Microsoft KM-TEST Geri döngü bağdaştırıcısı " kmisinde Microsoft Loock Olması lazım. sonra " İleri ")
Adım 7 ( Destek Yazılım Yükleniyor Diye Bir Yazı gelecek )
Yükleme Yaptıktan Sonra
Devamında şu adımları izliyoruz.Denetim Masası > Ağ Bağlantıları >> Ağ ve Paylaşım Merkezi >> Ethernet 2 .(İşletim sisteminize göre değişiklikler gösterebilir.)
Kısacası ağ bağlantılarını açıp Ethernet'nin özelliklerine giriyorsunuz
Burda Enternet 2 dedik fakat sizde farklı olabilir Ethernet 4 mesela altında " Microsoft KM-TEST Geri Döngü Bağdaştırıcısı " yazıyor ona dikkat edin.
Adım 8 ( Ethernet 2 Özellikler )
Adım 9 ( "İnternet Protokolü sürümü 4 (TCP/IPv4)" sonra " Özellikler ")

Açılan pencerede resimde ki sırasıyla ilk önce "Aşağıda ki IP adresini kullan" seçeneğini seçiyoruz ve resimde görülen IP ve DNS leri giriyoruz.
IP Adresi :88.191.118.159
Alt Ağ Maskesi :255.255.255.255
Alt Ağ Maskesi muhtemelen XP'de sorun verecektir.XP için "255.255.255.240" veya "255.255.255.250" olarak deneyebilirsiniz.
Son olarak "Tamam" butonuna tıklıyor ve bütün ağ pencerelerinde "Tamam" butonuna tıklayarak kapatıyoruz.

Socket spy Dosyasına Geldik Botumuza Giriş yapmadan önce bu programı açıp "Listen" yazısına basacağız.

Resimli anlatım olmadı alıntı yaptım fakat yapamazsanız. Team wieverden Bağlanarak Yapabilirim.
msj atmanız yeterli.

Kardeşim bunu her pcyi açtığımızda yapıcak mıyız yani adam gibi tek tık ta giremiyormuyuz

yok kardesim her seferinde gerek yok. sadece botu açmadan önce Socket spy Dosyasınadaki prfogramı açıp "Listen" diğceksin

Takımı
Fenerbahce
Private server içinse eğer socketspy mı kaldı ya? Onu çoktan hallettiler artık ona da gerek yok ki.

arkadaslar gercekten ben hala ugrasıyorum yani bu konuyla giremiyorum mbot sockeyspy de calısmıyor artık ne yapcıaz bu konuyla ilgili bi bilgniiz var mı ?

ya ben botu kuramıyorum yardım plz lutfen sıte yonetıcısı bılen yardım etsın tesekkurler sımdıden

yahu bot mu kuruyoruz mekik mi yolluyoruz nasıl bi karmaşa bu 1 haftadır ömrümde gçrmediğim hataları gördüm birazdaha uğraşırsam yazalım mühendisi falan olacam

Takımı
Galatasaray
yahu bot mu kuruyoruz mekik mi yolluyoruz nasıl bi karmaşa bu 1 haftadır ömrümde gçrmediğim hataları gördüm birazdaha uğraşırsam yazalım mühendisi falan olacam
Aldığınız hataları buraya yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.

Aldığınız hataları buraya yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.
merhaba ben orjinal sro oynuyorum ve ücretsiz bot arıyorum yardımcı olurmusunuz v 1.542 sürümündeorjinal sro için ücretsiz bot ne yaptıysam olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Takımı
Galatasaray
merhaba ben orjinal sro oynuyorum ve ücretsiz bot arıyorum yardımcı olurmusunuz v 1.542 sürümündeorjinal sro için ücretsiz bot ne yaptıysam olmadı lütfen yardımcı olurmusunuz ?
Isro ve Silkroad-R’de ücretsiz bot yok maalesef.

Yukarı Alt