Arkadaşlar şimdi mbot'u indirdim kurdum ilk açılış sayfasına geldi botusername ye yazdım ıd yi şifreyide yazdım login dedim hiç bişe olmadı start client dedim gene hiç bişe olmadı klasörünüde seçtim acaba sorun nedir bilen biri varsa lütfen yardım etsin

Siteninkisini giriyordum doğru onu nasıl bot ıd'si yapacağız ?

wallaha onu araştır bul bende tam bilmiyorum dostum. yardımcı olduysam ne mutlu bana bu bölüm bana ait değil bölüm yöneticilerinden yardım alabilirsin.

Açarsanız biraz siteye giriş yapabiliyorum ne yapacağım siteden ?

Mbot bot pw değişme yerine gir oradan create var ona tıkla bot ıd ve pw yaz mbot programına girmek için ıd ve pw ye sahip olursun.

Bi dene bakalım sin:

Biraz daha açarsanız sevinirim :) nerden yapıcaz bu işlemi ilk kez kullanıcam yani detaylı lütfen çok teşekkürler

Dediğiniz yeri buldum sonunda :) girdim yazdım bot ıd bot paw create dedim sonra onu mbot'un şeyine yazdım hani programdakine gene bişe olmadı login diyorum öyle kalıyor yani tık yok start client felanda desem bişe olmuyor

+ şöyle bişe daha var o programda o bot ekranına yani şifre ıd yazma ekranna ne yazarsam yazayım tepkisiz kalıyor yani hiç bişe olmuyor yanlış şifre felanda yazsam

Bir şey fark ettim bu gün login tıkladığımda log kısmında şöyle yazıyor

[11:10:29] Please update to latest botversion
[11:10:29] Please update to latest botversion
[11:12:05] Please update to latest botversion

yanlış versiyonmu var bende acaba? o offical sitesinde dediğiniz indirmiştim bunu yani mBot_iSRO1.35b

Yaptımda işde arkadaşım login diyorum tepkisiz kalıyor bot hiç bişe olmuyor onu demek istiyorum

Arkadaşlar hepsini biliyorum yeni sürümüde indirdim bot usernamede aldım onlarda bir sorun yok fakat mbotu açıyorum bot username ile pw yazıyorum login diyorum hiç birşey olmuyor start client diyorum hiç bir şey olmuyor tepkisiz kalıyor sorun bu işte daa hiç mi bilen yok ocağınıza düştük yardım edin daa

Yukarı Alt