ben denedim fakat oto giriş yapılamıyor çünkü gerekli tüm veriler kullanılablir değil' diye bir hata aldım yardımcı olursanız sevinirim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
freepirate demiş ki:

Mbot ; Oto Buff , Oto Lure , Oto Quest gibi bir bot için çok önemli olan yenilikleri ilk olarak programlayarak ün yapan bottu...

Şimdi ise mbot bu devrim niteliğindeki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi...

Bu yenilik ile çarınızın çalınması dahada zor hale geliyor ve siz herhangibi birşekilde kesinlikle şifre ve id nizi oyuna girerken yazmıyorsunuz...

Yaptıgınız küçük bir ayarlamayla bot kendisi id ve şifreyi giriyor ve oyunda kasmaya baslıyor...

Ancak bence en önemlisi eğer siz bu ayarı yaptıysanız artık silkroaddan anlamayan , bot nedir bilmeyen birisi bile sizin yerinize botu açıp çarınızı kastırabilir :P Artık söyleyin annenize,babanıza hatta dedenize çarınızı bota koysun :oldie: Çünkü tek yapılması gereken start game i tıklamak oluyor

Peki bu nasıl oluyor ?

mbot artık çok farklı bir metodla botun id ve şifrenizi hafızalayarak sizi oyun açılınca id-pw yazma derdinden kurtarıyor...Buda keylogger gibi programları islevsiz hale getirmiş oluyor...

Bunun için :

Öncelikle çarınızın ayarlarının bulundugu mbot klasörünün içindeki mbot.exe klasörünün masaüstüne kısayolunu atıyoruz...

- Resim Silinmiş.

Attığımız bu kısa yola sağ tıklayarak özellikleri açıyoruz...

Özelliklerde ; Hedef dizininin en sonuna ID:oyun id miz ; PW:oyun şifremiz ; SERVER:botun server numarasını aşağıdaki gibi giriyoruz...

"C:\Documents and Settings\UltraXP\Desktop\mbot\akinci_48\mBot_iSRO.exe'' ID:extraloob PW:forum SERVER:150

Boşlukların nerde olduguna dikkat ediniz !

- Resim Silinmiş.

NOT: server numaralarını aşağıda bulabilirsiniz...

- Resim Silinmiş.

Daha sonra yaptıgımız ayarların aktif olması için uygula yı tıklıyoruz ve işlemimiz bitiyor...

Artık botu açıp start game i tıklıyoruz ve kalanını bot otomatik kendisi hallediyor...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
freepirate demiş ki:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

/ mBOT Full Auto Login bilgileri güncellenmiştir, mbot server id'leri yenilenmiştir 8)

Son düzenleme:
sevgilim16 demiş ki:
Peki mbota oto uniq tıklama gelecekmi?
8O

extraloob demiş ki:
gelmeyecekmiş.
8O

freepirate demiş ki:
sevgilim16 demiş ki:
extraloob demiş ki:
gelmeyecekmiş.
başka sitede gelecek diyorlar auto walkdan sonra
başka site hangisi bilmiyorum ama botun kendi sitesinde üzerinde çalışılmayacak konular arasında yer alıyor maalesef...
8O

8O No comment :mrgreen:

Extra sekmesinin sol alt kısmında görebilirsin.

Ps: Okan Abi senin bu mbotla ne alıp veremediğin var :P

Kendi Çapımda bi Çözüm Ürettim iki Farklı oturumdan giriyo kendi kendine öyle kullanırım sorun deil iş yerindeyken uzakdan bağlanırım dc yerlerse

Yukarı Alt