1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

mbot clenti açmıyor

1. kenacke

kenacke Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mbot giriyorum start diyorum silkroad geliyor sonra tam oyun acılckaken clent kapaniyor şifre yazma yeri gelmeden hemn önce kapanıyor

2. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Delirmek üzereyim pc res attım modeme res attım mbot bastan indirdim dosyayı baştan kurduk dv01 lerin tammını denedim silkroad bastan yükledim olmiyor start diyorum tam açılırken kapanıyor delircam yardım edin silkroad .axe çallışmayı durdu diyor 4 gün önce bu pcden rahat rhat bota kooyuyo dum delircma nolursunuz bana yardım edin 4 saatir yapmadıgım sey kalmadı virüs programını kaldırıp dendim olmadı ne yapmam laızm mbot uzmanı kimse yok charı kasmaiom offffffffffffffffffff :(

3. kenacke

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Delirmek üzereyim pc res attım modeme res attım mbot bastan indirdim dosyayı baştan kurduk dv01 lerin tammını denedim silkroad bastan yükledim olmiyor start diyorum tam açılırken kapanıyor delircam yardım edin silkroad .axe çallışmayı durdu diyor 4 gün önce bu pcden rahat rhat bota kooyuyor dum delircam nolursunuz bana yardım edin 4 saatir yapmadıgım sey kalmadı virüs programını kaldırıp dendim olmadı ne yapmam laızm mbot uzmanı kimse yokmu charı kasmaiom offffffffffffffffffff :(

4. Baphomet

Baphomet Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    mBot'tan kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum. En iyi yöntem format atmak olacaktır.