Ne biçim bir bottur anlamadım canı isteyince attack yapıyor gibi birşey duruyor duruyor ben moba tıklıyorum 1 skill atıyor sonra bırakıyor ara sıra mobları seçiyor var mı bir ayarı ?

Jaws3r demiş ki:
Ne biçim bir bottur anlamadım canı isteyince attack yapıyor gibi birşey duruyor duruyor ben moba tıklıyorum 1 skill atıyor sonra bırakıyor ara sıra mobları seçiyor var mı bir ayarı ?

WeAre

Buralıyım
ayarları tam yapamışsındır tek tek kontrol etmelisin bende kullanıyorum ayarlar tam oldukdan sonra hiç bir sorun çıkmıyor çok seri bir şekilde kasıyor

SirGLooMy demiş ki:
ayarları tam yapamışsındır tek tek kontrol etmelisin bende kullanıyorum ayarlar tam oldukdan sonra hiç bir sorun çıkmıyor çok seri bir şekilde kasıyor
Fight bölümü ile alakalıysa bu sorun senin botun fight bölümünden bir ss koyarmısın?

şöle söleyim nadiren botun kafası bulanıyo
eski sürümü kullandıından mı başka bişiden mi
tavsiyem
ilk yaprıınız ayarları bi yere yedekleyip saklamanız
güncel sürümü indirip ayarları 0 dan yapmanız
yedeklemenizi arada kafası bulanıp atack yapmıyo naparsanız yapın çözüm olmuyo
bunun için yazdım o yedeği alıp mbot klasörüne atarsınız ayar vermek kolay olur

bu arada KORUMA - DÖNGÜ - DÖVÜŞ - EŞYALAR - EXTRA kısımlarını ii ayarlarsanız
emin olun sorun çıkarmas

aynen öyle çok seri kasıyor sadece arada bir 4-5 saniye bekliyor okadar sonra devam ediyor muck süper :P

Vallahi ben çok memnunum 10 numara yapmışlar tek sorunu script yapıyorsun birde sıkıştığı yerde uyarı mesajı gelmezse sürekli canavara dalmaya çalışıyor... biggrint1 Onun çözümüde açık bi yerde bota bırakmak sorun olmuyor. :D

Clientless özelliği, otomatik parti matching oluşturmak ve gelen davetleri kabul etmek int str otomatik vermek, script yapılmasa.

Bunlar da eklenirse daha güzel olabilir.

R2K

rank8
Bu botun üstüne bot tanımam ben ilk paralı olduğunda aldım, süresi doldu 2. ye uzattım ne sbot ararım ne isrobot. Bota çamur atmadan önce kendinizde arayın yanlışı şu anda çalışan özellikleriyle stabil bir bot. Hala zorlanıyorsanız burdan;

viewtopic.php?f=822&t=196135

Bot ayarlarını suan yaptım ama car olduğu yerde duruyo bufları yakıyo sadece saldıran moblara atack yapıyo help me Plz (:

Jaws3r demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Fight bölümü ile alakalıysa bu sorun senin botun fight bölümünden bir ss koyarmısın?

Attack skillerini ayarladıktan sonra buff skillerini kontrol et. eğer basamadığı bir buff skilli varsa botu duraklar.

Inception kardeş cok sagol.. senin sayende 1 haftalık araştırmam sona erdi :)

ks yapmayı kapattım atak yapıyor artık :D cok sagol.. ALLAH razı olsun ..

beyler yardımcı olurmusunuz atack yapmiyor bot ayarları kontrol ettim tekrar indirdim fakat aynı sorun

Yukarı Alt