1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mbot 1 kaç sorum olucak !!!!

1. AmiP

AmiP Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Mbotu kurdum çalışıo ama öldüğümde res kabul etmeyi bulamadım bütün sitelerde Accept resurrect seçeneyi işaretle dio ama bend öyle bi seçenek yk yerimi deişti acaba bide oyuna kendisi girerken craktere grio crakter gözüküo ama oyuna tam olarak grmio yardm ederseniz sevinirim ....

2. Canova

Canova   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    " Invalid SRO directory detected Please select your Silkroad folder" seçeneği çıktığında karşına bi ekran açılır ordan sro nun kurulu olduğu yeri seçip tamam diceksin biraz bekledikten sonra bot açılıcak. siteden aldığın k. adı ve şifreyi giriceksin. ardından da clienti başlat deyip başlatıcaksın clienti. sonrası senin ayarları yapman ve charın kasılması:)

3. AmiP

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    saol bro onu çözdüm bot açıldı ama başka bi sorum olucak
    şmdi ben site ıd ve şifresini aldım ve bi siteden aylık süre yüklettim botusername ve botpassword kısmına site id şifremimi yazıcam yksa bşaka bi şifre dha almam gerekiomu ve nasıl alıcam tooluname gbi bşey vardı onu almış ola blirim ama unuttum aldıysam nasıl öğrene blirim ıd ve pwsini ve botun login olup olmadığını nasıl anlicam :P yardım ederseniz sevinirim ...

4. Mateso

Mateso Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tool accont a gireceksin bot user name ve bot user pw oluştur siteye girdiğin üyelikle aynı olmasına gerek yok farklı kullanıcı adı ve şifre oluştur botu açınca onları yaz

5. Canova

Canova   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    1. mbot orjinal sitesine forum id ve şifresi ile giriş yapın ( http://www.botters-heaven.net )
    2. Account management konusuna girin ( http://botters-heaven.net/viewtopic.php?f=29&t=8 )
    3. Orada büyük puntolarla yazılmış linke tıklayın ya da ben hazırca kopyala yapıştır yapayım sizin için ( http://www.botters-heaven.net/viewtopic.php?f=4&t=58 )
    4. Accept yazan kısma tıklayın. karşınıza aşağıdaki resimdeki bölüm çıkacak. Resimdeki yazılanları dikkatlice okuyarak gerekenleri yapınız.

7. AmiP

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çok saolun beyler yardımlarınız için ...