Arkadaşlar ben maymun aldım ama lise dolayısıyla sadece cuma cumartesi oynuyabilcem.28 gün süresi var oynamasamda süre gidicekmi yoksa sadece oynadığım zamanlar mı gidiyio?

Jigsaw

Aileden
Süre gider tüh yaw.. Bot lazım sana sitemizdeki ücretsiz bot yöntemlerini dene boşa gitmesin petin..

wahh :lol: bendede iki tane pet bı tane sp tıcket var charlar öle duruyo bosuna gecıyo surelerı :mrgreen: takma kafana bosver

o zaman bot denıcen veya kafana takıp stres yapıcan basak caren yok
ben oyunu sadece zevk için oynadıgım için öle gıden parayı dusunmuom kafam rahat oluyo yanı yoksa oyun sana zevk vereceğı yerde sınır yapar

Zardock demiş ki:
o zaman bot denıcen veya kafana takıp stres yapıcan basak caren yok
ben oyunu sadece zevk için oynadıgım için öle gıden parayı dusunmuom kafam rahat oluyo yanı yoksa oyun sana zevk vereceğı yerde sınır yapar
Ya sorun parada değil para zaten var ama sorun abimde oyuna para verilirmi bence verilir :lolmuch: ama o öle düşünmüyo yoksa parayı dert ettğim yok onu ikna edene kadar göbeğim çatladı ya

benden sana tavsıye abıne bı char ac bı kac thıef falan actıon yap oyuna bagla sonra sılk yagsın sana bende ilk zamanlar oyuna paramı verılır be ne salak adamlar var dıodum bende o salaklardan oldum sımdı :mrgreen: bıde parayı verıom kullanmıom süzmemıyım acaba :mrgreen:

Zardock demiş ki:
benden sana tavsıye abıne bı char ac bı kac thıef falan actıon yap oyuna bagla sonra sılk yagsın sana bende ilk zamanlar oyuna paramı verılır be ne salak adamlar var dıodum bende o salaklardan oldum sımdı :mrgreen: bıde parayı verıom kullanmıom süzmemıyım acaba :mrgreen:
bi bakıyım perde Yok degilsin gec Razz :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

kardeşim bot kursan bile derslere yansıyor yaşayan bilir
özellikle benim gibi anadolu lisesinde okulaynlar için tam bi baş belası sana acıdım valla yazık silklere Sad

SonSAHNE

Bilgiliyim
aynen ama geçen sene 2. dönem bot kullandım 4 zayıf vardı ilk dönm :lolmuch: 2. dönem 1 taneye indirdik :lol: hayatımda ilk kez zayfım olmuştu oda 4 tane :lol:

Yukarı Alt