SROyu Open Beta günlerinden beri oynuyorum, bugüne kadar sorunsuz bir şekilde onlarca charımı sattım ve onlarcasınında satışına aracılık ettim, en sonunda Maya serverınada el attım, dipnot olarak söyleyeyim 2007yılında EXL Moduydum... Şimdi kendimi bu işe hazır hissediyorum veeeee;

Maya serverında ong farm ve taxi hizmetlerimiz başlamıştır...

Ücretlerimiz Silk - TL veya oyun parası bazında olup ücretlerimiz istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir...

İsteğiniz üzerine istediğiniz nick ile 0 dan SP char kasılır... (Bir miktar kapora ile hemen başlayabilirsiniz)

İsteğiniz üzerine lw char kasılır... (Bir miktar kapora ile hemen başlayabilirsiniz..) Lw char hizmetimizde her yeni degree ile taksitlendirme uygulanmaktadır...

İsteğiniz üzerine charlarınız 7/24 maksimum performans ile kasılabilecek yerlerde bota bırakılır...

Hizmetlerimiz 7/24 dür... Ancak gecelik, saatlik gibi duruma(sizin durumunuza) özgü uygulama planlarıda oluşturulabilmektedir...

Hizmetlerimizde sınır yoktur... Hizmetlerle ilgili sorularınızı buradan konu başlığı altından sormanız... Ücretlerimizi ise Özel Mesaj ile sormanız tavsiye olunur...

Bizi tercih edin, farkı hissedin... :twisted:

NiGHTMaRe

Aileden
Silke ya da golda karşılık plvl yaparsan müşterilerini bana yönlendirirsen sevinirim :)
Bota ihtiyacın olursa da bir pm kadar yakınındayım :beer:

Limanerg demiş ki:
Silke ya da golda karşılık plvl yaparsan müşterilerini bana yönlendirirsen sevinirim :)
Bota ihtiyacın olursa da bir pm kadar yakınındayım :beer:
:twisted: ooo cazip teklif :muck: :kalp:

max kaç lw derken hangi hizmet için sordun bro?

plwl ile 5x lere kadar çok rahat gider... Zaten tercihim o lwden sonra bot ve pt ile 7/24kasmak oluyor... =)

Bence en makulu bu... =)

Ki bunda benim 110luk bir chara sahip olmamamda etkili ama yakında olurum :P

Ayrıca çok kısa bir süre içinde (bir haftaya yada 10 güne) sp li char satışlarım ortaya çıkacak =)

50k(3gün) 100k(6gün) ve 250k(15gün) olarak satışlarım yakın sürede başlayacak... =) Süreler ticketsız charların kasılma süreleridir... (8li PT de) (Eğer özel olarak isteğiniz olursa 1e 1 pt de süreler nerdeyse %40azalıyor :P )

Ayrıca istek üzerine istediğiniz lw char kasılır... =)

Servisimiz geçici olarak duraksatılmıştır...

Hizmetlerimiz oyun parası ve silk e-pin bazında tekrar başlamıştır...

Farmer char(lar)ımız 7/24oyunda olup slotuna scripti yazılmıştır... Kesintisiz kasmak için elimizden gelen herşeyi yapmaktayız..

NiGHTMaRe

Aileden
up bro :kalp:

ps.Oyun goldunu ve silki benden cuzi bir fiyata temin edebilirsiniz^^

Limanerg demiş ki:
up bro :kalp:

ps.Oyun goldunu ve silki benden cuzi bir fiyata temin edebilirsiniz^^
:kalp: :kalp: Sağol bro... İyi hatırlatma yaptın :muck:

Bugün itibariyle elimdeki charlardan kurtulmuş olup SP farm hizmetine tekrar başlayacağım...

Maya serverında 42lw STR - INT basılmamıs EU veya CHN charlar kasmaya başlayacagım (SP Farmer)...

ilgilenen arkadaşlar lütfen PM ile irtibata geçsinler... Siparişinizi erken verin, yerinizi ayırtın, üstelik kapora vs de yok!

benim çarımı kaça kasarsın çok merak ettim 92 lvl china bow presi var 105 olsa yeter bana :=)

Theozyy35 demiş ki:
benim çarımı kaça kasarsın çok merak ettim 92 lvl china bow presi var 105 olsa yeter bana :=)
7/24bot hizmetimden yararlandırırsak... Güzel şeyler olabilir...

Bir pm gelecek dikkatli olunuz :twisted:

Yukarı Alt