1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Maximum number of allowed computer

1. uaRyu

uaRyu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maximum number of allowed computer (2) exceeded! Please wait for hardware ID reset at 0.00GMT+1

Arkadaşlar sorunun tam olarak ne anlama geldiğini ve nasıl çözüldüğünü biliyorum. ( Yani gece server resetlendikten sonra otomatik olarak düzeliyor ) Ama bilgisayarımı ne zaman resetlesem yada elektrikler kesilse tekrar açmaya kalktığımda bu sorunu yaşıyorum. 1 ay öncesine kadar Bilgisayarda kapansa elektriklerde gitse bu sorunu yaşamıyordum. 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım. Lütfen yardımcı olun.
    Ortağım bilgisayarını kapatsada elektrikleri kesilsede yada bağlantısı gitsede bu sorunu almıyor.

Bot:Ortalama 3senedir kullanıyoruz ve 1 aydır sorun yaşıyorum , 2 kişi kullanıyoruz , defalarca şifremizi yeniledik ( hatta bu hatayı her aldıgımda ilk işim şifre değişip geceyi beklemek oluyor ) 3. kişinin girmediğindende eminiz.

Ne olduysa 1 ay önce oldu Şimdiden hepinize teşekkürler. İyi forumlar.

2. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    pcne bi keylogger atıp sürekli botunu işgal ediyolar dicem neden yapsınlar böyle bişeyi mantıksız.

pc kapanıp açılınca hatayı alman mantıksız geldi bana pcyi kapattığında modemide kapatıyor olabilir misin? Çünkü modem ip'n kapatıp açtıkça değişir. Modem ip'n dinamik ip bunu statik ip haline getirmeyi başarırsan sorunu çözersin diye düşünüyorum..

3. uaRyu

uaRyu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ozaman elektrikler kesildiğinde bu hatayı almam gayet normal modem kapandığı için ip değişiyor. Peki pc kapandığında neden bu sorunu yaşıyorum onu araştıralım biraz :) Keylogger olma ihtimaline % 0 olarak bakıyorum Lisans'lı kaspersky kullanıyorum ve pc'yi sırf bu yüzden yeniden formatlayıp TAM TARAMA yaptım.

4. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    Bi sitede böyle bi açıklama buldum bu yüzden olabilir mi?

5. uaRyu

uaRyu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet alt kattaki yiğenim laptop, kardeşim ise cep telefonundan giriyor. Peki bunun için nasıl bir çözüm üretebiliriz ?

Kaynak sitede bununla ilgili bir çözüm varmı ?

6. uaRyu

uaRyu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani şimdi statik ip bu işi çözebilir diye düşünüyorum ama hem ip için ttnet'e ekstra para ödemek istemiyorum hemde bazen modemi reset'lemem gerekiyor download amaçlı bu yüzden statik ip biraz kötü olur.

7. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    166
    Ödül Puanları:
    73
    O ip internete çıkış ipsi değilmiş modeme bağlanma ipsi imiş. Modemi kapatmıyorsan ipnin değişmemesi gerek bende çok anlamıyorum, modemi resetleyip kurulumunu yeniden yapmayı dene bi..

8. uaRyu

uaRyu Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deneyelim tabi sonuç için gece server'in reset'lenmesi ver 1-2 pc'nin kapanmasını beklemek lazım belkide 1-2 hafta :D Teşekkürler UnDeFeateD