Uzun yıllardır beklediğimiz, 3 ay önce çıkış haberinin duyduğumuz an en yakın insanı kucakladığımız Max Payne 3 hakkında gelecek hafta detaylar gelmeye başlayacak. Çökmüş suratı ve ilk defa acı ile değil, hüzünle hayata pes etmiş gözlerle bize bakan Max Payne ile ilgili şimdilik öğrendiğimiz bilgileri duyunca sevineceksiniz. Tek bir atom bombası etkisi yerine bir hafta aralıkla 2 tane atom bombası...

Geçiyorum bilgilere:

• * Max Payne artık kel!
    * İkinci oyundan en az 10 yıl sonra geçiyor.
    * Oyun San Paulo - Brezilya'da geçiyor.
    * Max, kel olmasının dışında alkolik değil! İlaç(painkiller) bağımlısı!(Çok pardon sevgili okur) Oynanışa etki edeceği tahmin ediliyor.
    * Çevre yıkılabiliyor.
    * Korunma/siper alma sistemi olacak
    * Gece gündüz döngüsü olacak
    * Bullet-Time cilalanıyor. Ayrıca serini en kanlı ve şiddetli oyunu olacak!
    * Gta4'de kullanılan RAGE motoru kullanılıyor.
    * Multiplayer olabilir!

Zaman olarak en az 10 yıl sonrasında geçeceği için her türlü flashback'leri yapabilirler. Brezilya'ya neden geldik? Ne yapıyoruz? Bunları geçmişe giderek öğnenmemiz söz konusu olabilir. Max'in artık alkolik olması ise birkaç bölümde kısa bir süre Gta serisinde olan sarhoş oynanış gibi bir zorluk olarak karşımıza çıkabilir.Çıkamaz! Alkol değil ilaç bağımlısı. İyileşmemize yarayan painkiller'ları kullanmak için tekrar düşünmemiz gerekebilir. Sarhoş oynanışı iyileştiğin zaman diye düşünün. Rockstar Vancouver'ın yıkılabilir çevre vaadini ise görsel bir şölenden çok yapay zeka ve düşmanların taktiklerle karşımızda olacağı konusunda bir ipucu saymaktayım. Şiddet seviyesinin yüksek olması konusu ise bana göre gerekli birşey. 3 ve büyük bir ihtimal son oyunu oynayacağız. Oyunun ismini yani Maximum Acı'yı 2 oyunda hep biz yani Max Payne yaşadı. Düşmanların acı çekme zamanı ve biz oyuncuların tatmin olma zamanı geldi! Multiplayer deneyimi ise her zaman Max Payne için hayal ettiğimiz bir deneyimdi. Fear'da birinci kişi gözünden yaşadığımız bu deneyimi, gerçek sahibiyle yaşama zamanımız geldi ve çattı bile. Son olarak bu oyunla Max'e ebediyen veda edebilir. Yani büyük bir ihtimal Max bu oyunun sonunda ölebilir.

Saygılarımızla,

TrowZeeN

Öğretiyorum
şu adamın duruşa bi bak şu asalete bak varmı bundan delikanlı adam. cocuklugum max payne oynamakla geçti. ( hiçkimsenin pc si kaldırmazken benimki kaldırıodu) xD

Online satış yapan alışveriş sitelerinden Play.com´a göre Max Payne 3, 30 Ekim Cuma günü raflardaki yerini almaya başlayacak. Serinin fanatiklerine duyurulur.

Sıcak sıcak çıktı haber :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TrowZeeN demiş ki:
şu adamın duruşa bi bak şu asalete bak varmı bundan delikanlı adam. cocuklugum max payne oynamakla geçti. ( hiçkimsenin pc si kaldırmazken benimki kaldırıodu) xD

max payne'in bende de büyük anısı vardır o çıktığı gibi aldım ve evimde 7.1 ses sistemim vardı pc'yi de deli paraya almıştım sesi dayıyordum zirvelere aman diyorum o ayak sesleri halen kulaklarımda çıktığı günü sabırsızlıkla bekliyorum slowmotion sahneler tadından yenmez uuuuuuu :headbang: :buddha: :beer:

Yukarı Alt