Takımı
Fenerbahce
TV de hangi firma daha iyidir hangisi daha uygundur bilemediğim için yardımınızı istiyorum. 102 ekran bir TV olabilir. Gönlüm LG'den yana ancak dediğim gibi bilgim olmadığı için sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Hangi ürünü önerirsiniz bana, yorumlarınızı/önerilerinizi bekliyorum. :)

Takımı
Besiktas
Hacım LG almanı tavsiye etmem yüksek çözünürlüklü filmlerde samsung'a göre daha kötü kullanıcı panelide gıcık ayrıca.İkisinide kullandım şuan evde samsung var 4 senedir kullanıyoruz daha garanti yollacak bir sıkıntı çıkarmadı bazı tuhaf codec e sahip filmleri açmıyor oda galiba biraz eski olmasından olabilir yenilerinde bu sorunun olduğunu duymadım.
Bu arada 117 ekran led bizdeki odada biraz fazla büyük duruyor :D 102 ideal olabilir.

Takımı
Besiktas
Birde televizyonu alırken eğer kampanya falan varsa ses sistemi al mutlaka biz alırken vardı öyle bişey bayada uygundu ama almadık pişmanız :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
LG TV kullanıcısı olarak bende LG tavsiye etmem , HZ oranı yüksek çerçevesiz güzel bir Samsung al geç.

- Hd uydu alıcısı olsun.
- HDMI ve USB girişleri televizyonun yanında olsun , arkasında değil. Arkasında olduğunda TV eğer duvara asılı olursa HDMI takıp çıkartmak dert oluyor.

Takımı
Fenerbahce
Bu ürünü almıştık hiç bir sıkıntı çıkarmadı şuana kadar.Gayet güzel hızlı bilmiyorum iyi anlayanlara nasıl gelir ama gayet yetiyor güzel bir televizyon.Ama eski olabilir sürekli degişiyor teknolojik ürünler :)

http://www.teknosa.com/urunler/11001522 ... -tv2-g#url

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Unfaithful rumuzlu uyeden alinti yapildi
Unfaithful demiş ki:
Bu ürünü almıştık hiç bir sıkıntı çıkarmadı şuana kadar.Gayet güzel hızlı bilmiyorum iyi anlayanlara nasıl gelir ama gayet yetiyor güzel bir televizyon.Ama eski olabilir sürekli degişiyor teknolojik ürünler :)

http://www.teknosa.com/urunler/11001522 ... -tv2-g#url
Gayet güzel gözüküyor TV , bir eksiği yok.

Teknosa.com stoğundaki seri sonu ürünler kapalı kutu, mağaza stoklarındaki seri sonu ürünler teşhir ürünleridir. Ürünü stok olan mağazalarımızdan deneyerek satın alabilirsiniz

Takımı
Fenerbahce
Şimdi gördüm bende onu heralde bitti bunlar dedim ya eskidir diye bizim aldıgımız zaman zaten yüksekti fiyatı dedim niye bu kadar düşmüş meğerse teşhir ürünüymüş.Vatan'dada bulunuyor sanırım ama seri sonu ürün yeni ürünler cıktı araştırabilirsin :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Teknosa.com stoğundaki seri sonu ürünler kapalı kutu, mağaza stoklarındaki seri sonu ürünler teşhir ürünleridir. Ürünü stok olan mağazalarımızdan deneyerek satın alabilirsiniz
Bazı mağazaların depolarında kalıyor kapalı kutu ürünler , mağazaları teker teker arayıp sorgulayarak ucuza alınabiliyor ürünler. Teknosa'nın çok büyük depoları olduğu için bu konuda çok sorun yaşıyorlar.

Yukarı Alt