mavii demiş ki:
Melik demiş ki:
Tebrikler eski kale sahibi kaleyi savundumu acaba
unionlarındaki diğer guıld hotanı aldı geçen savaş hotanıda almıstık ama savaş içinde kaybettik. 2 kale allerinde olunca güç zayıfladı unionumuz daha agır bastı stresli bi savaşın sonunda kazandık
Ozman tebrikler ama şimdi gözede olan hotan darsı hotanın başına inş. :muck:

Prada

Janganı almayı başarı olarak görmüyorum şahsen.. Her zaman en populere sahip olmak lazım.. Bana göre jangan eskinin banditi gibi :P

Tebrikler :muck:

Prada

Ben maddi anlamda soylemedim ama mavii.. Hotan gelmese hala jangan 1 yıldır oldugu gibi yabancılarda olacaktı :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
1 Yıldır düşürülemeyen kale 1 yıldan sonra ilkkez Türklerde. Guildim ve unionum adına tüm türklere pacific halkına armağan olsun. Saygılar. :kalp: :beer: :muck:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

extraloob.com
sitesi yöneticileri ne kadar bilgili ve kaliteli ve çevresi geniş ki birisi malazgirt'te kaleyi alıyor diğeri pacific'te söylenecek söz yok dünya bizi takip etmeye devam etsin 8)

Ps : topic global yapılmıştır ^^

Son düzenleme:

Prada

Oyle ya bugun Gaiada bizde perişan olduk resmen.. Adamlar fena organize olmuşlar bi süre sonra makaraya vurdular işi kapıyı açıp kapiyorlar falan ^^ Bizim genlerde yok organize herkeste bi kahraman olma çabası beliriyor savaş anında.. Clericlere bakıyorum almış eline staffi sağa sola daliyor falan :)))

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Maviii tebrikler kardeşim vallahi bravo .. Bu Thieves_UTD az ağlatmadı burda ama 1 Hotan War gelmesiyle burayı bırakıp orayı almaya çalışıyorlar heralde onu da beceremiyorlar sanırsam yine MaFia almış ordada ^^

Tebrikler güle güle sun itemleri çekin artık yavaş yavaş :mrgreen: :muck: :kalp:

Yukarı Alt