Slogan
MATRAX... MATRAX... MATRAX...

''Elinde üçlü koltuk, sokakta koşan bir grup görürseniz

Meydanda toplanmış, piknik yapan, piknik yaparken şarkı söyleyen yüzlerce kişilik bir kalabalığa denk gelirseniz

Bornozunu giymiş bir grup dinleyicinin, evden çıkardıkları halı üzerinde, halı saha maçı yaptığına şahit olursanız

Aşeren bir hanımefendiye, sütlaç yetiştirmeye çalışan bir tır dikkatinizi çektiyse

Hulasa, sokakta gecenin bir yarısı tuhaf haller içinde insanlara rastlarsanız

Korkmayın! Katılın , Onlar Matrax dinleyicisidir

Sokağı radyoya, radyoyu sokağa taşıyan tek program Matrax!..''

Arkadaşların önerisiyle dinleme başladığım Matrax hayatımın vazgeçilmezlerinden oldu kısa zamanda.Sizlerede öneriyorum, polemikler, atılan mesajlar, Zeki K. Coşku'nun muhteşem esprileri... :popcorn:

Adana 103.8 Afyon 90.4
Alanya 89.3 Ankara 105.3
Antalya 89.3 Aydın 92.3
Ayvalık 98.3 Balıkesir 90.7
Balıkesir/Susurluk 89.0 Bandırma 89.3
Bodrum 90.3 Bolu 94.2
Burdur 92.0 Bursa 89.2
Bursa/MKP 90.0 Çanakkale 89.3
Çeşme 89.3 Denizli 89.3
Diyarbakır 92.3 Edirne 101.3
Erzurum 89.3 Eskişehir 89.3
Fethiye 96.7 Gaziantep 102.5
Isparta 91.8 İstanbul 89.2
İzmir 89.3 Kahramanmaraş 89.0
Kalkan 89.3 Kaş 89.3
Kayseri 88.7 Kocaeli 89.2
Konya 89.3 Köyceğiz 89.3
Kuşadası 105.8 Kütahya 91.3
Malatya 97.8 Manisa 89.1
Manisa/Akhisar 93.0 Marmaris 89.3
Mersin 90.3 Muğla 89.3
Rize 94.6 Sakarya 101.8
Samsun 88.0 Sivas 102.2
Tekirdağ 90.3 Trabzon 89.3
Zonguldak 90.0

Emin olun gülmekten yerlere yatacaksınız.

Ayrıca Zeki Karahan Coşkun Tek kişilik gösterisiyle Türkiye'yide dolaşıyor.17 Mayısta burda Gaziantepte , diğer iller için zekirdek web sitesini ziyaret edin :thumbsup:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Son zamanlarda dinleyemesem de en sevdiğim radyo programıdır şiddetle tavsiye olunur benim bu "guduuuuu" olayı da Zeki'den çalıntıdır xD
Ayrıca "Serdar Yayında" "Beta Show" vs... bu programları da tavsiye ederim...
Ben de başlık açmıştım ilgi görmedi karıştı tozlu sayfalara :)

Her gece dinlerim ZKC daha 4-5 ay olmasına rağmen bağımlı oldum tavsiye ederim :thumbsup:
Benim evden nedense Best FM çekmiyo Serdar'ı dinliyemiyorum ama onuda tavsiye ederim bütün arkadaşlarım dinliyor =)

Hülya'nın hayatımdaki kendisinden sonra en büyük katkısıdır ilk günden beri hiç es geçmeden her gece yatağımın içinde yorganımın altında dinlerim ^^.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
fatihy93 demiş ki:
Her gece dinlerim ZKC daha 4-5 ay olmasına rağmen bağımlı oldum tavsiye ederim :thumbsup:
Benim evden nedense Best FM çekmiyo Serdar'ı dinliyemiyorum ama onuda tavsiye ederim bütün arkadaşlarım dinliyor =)
Ben Serdar'a da çok gülüyorum ama dolu dolu geçmiyor bişeyler eksik gibi işte o boşluğu Zeki dolduruyor :lol:
Ayrıca Ceyhun Yılmaz Show'u dinliyorum öğlen okula giderken minibüste gülmemek için zor tutuyorum kendimi :)
CaN_KsK demiş ki:
Hülya'nın hayatımdaki kendisinden sonra en büyük katkısıdır ilk günden beri hiç es geçmeden her gece yatağımın içinde yorganımın altında dinlerim ^^.
Ay sen benim sayemde mi dinliyosun, ay senin yorganın mı var, ay senin yatağın mı var, ay senin kaşın, gözün, burnun mu var, guduuuuuu :D

Beta radyo dinlemeye başladığımda ilk programımdı msndende 2-3 lafımız var kendisiyle :D ama sonra hangi saatte radyo istasyonu nedir kaçırdım :D var mı bilen

Sağolasın canımcım sabahları dinleyeceğiz mecburen bu adam geceleri iyiydi gerçi.

fatihy93 demiş ki:
Matrax 37 saniyeden sonra bağımlılık yapar...

Brooklyn

Buralıyım
Zeki matrak harbiden . Bağımlılık yapıyor . Fakat okulum engel :D Yazın kaçırmam ...

İstanbul'da oturanlar , gecenin iyilik meleği Kadıköy'deki boğanın orda 25 adet hamburger dağıtıyor :D.Karnı aç ve evi yakın olan hem hamburgerlerin tadına baksın hemde yayına katılsın :mrgreen: .İstanbulda oraya yakın bir yerde oturuyo olucaktım kesinlikle giderdim :beer:

bende uzun zamandır Matrax dinleyemiyorum . Oflu hoca vardı bi aralar uzun zamandır aramıyor . Ayten teyze vardı o hala arıyormu bilmiyorum :D

SpiffX demiş ki:
bende uzun zamandır Matrax dinleyemiyorum . Oflu hoca vardı bi aralar uzun zamandır aramıyor . Ayten teyze vardı o hala arıyormu bilmiyorum :D

Yeni favori Atilla Nuran :D.Oflu Hoca'da en son 2 hafta önce bağlandı.Ayten Teyze her hafta katılıyor yayına.

Yukarı Alt