Prada

Maji yüzünden aylarca tanışamadığım şahsiyet.. Bu adamla tanışmamızın bu kadar geç olmasının tek sebebi majestictir.. :twisted:

Massive 10 numara insandır muhabbeti sohbeti 5 dakikada bağlar insanı kendine.. Uzayan gecelerin 4 silahşöründen 1 idir.. Daha saracak çok makaramız kesecek çok demonumuz var.. Iyiki varsın bro tam 1 brothersin :muck: :starving:

Pek bi münasebetimiz olmadan geçti yıllar
Seni bana getirdi akbabalar
Sanırdım ki asla görüşemeyiz
Kahrolsun terörist karıncalar

Umarım sade bi şekilde dile getirebilmişimdir :D

Yazarlığına, edebiyatına hayranlık duyduğum, verdiği her mesajın yeri önemi büyük olan düşünürümüzz :kalp: :buddha:

Bazı insanların 5 cümlede anlattığını 1 cümlede anlatan birisidir kendisi , gerçi hiç diyalog kurmadım ama hal ve tavırlarından belli oluyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
onu anlatmak için dj olmak gerekir ancak o derece akıcı ve güzelce tanımlanabilir, bir karizma bir ağır bir de sempatiktir gibi kiminle oturup sohbet etse o adamı bağlar kendisine...

İyi dileklerimiz, egosuz ithamlarımız, onore etmek, nasıl bişeye benzediğini umursamadan yardımcı olmak istemek, olumsuz düşünebilir kaygısı gütmemek, tertemiz düşünebilmek..
Adı, yeri, zamanı, hangi platformda olduğunun ne önemi var. Bizi bir arada tutan söyleyemediğimiz şey bu değil mi?.

Harikasınız..

Tanışmak bir türlü nasip olmadı umarım en kısa zamanda tanışırız...

Tanımama gerek yok bazı şeyleri görmek için tabi.Yaptığı her yorumla ona duyduğum saygıyı sürekli arttıran,bilgisini ve yeteneklerini sergileyen bir Global moderatördür kendisi..

Yukarı Alt