1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Massa: İstanbul Park'ı çok seviyorum

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Massa: İstanbul Park'ı çok seviyorum
    Formula 1'de sezonun 5. yarışı olan Türkiye Grand Prix'sinde pol pozisyonu kazanan Ferrari pilotu Felipe Massa, İstanbul Park’ı çok sevdiğini söyledi.
    Formula 1 Dünya Şampiyonası'nda sezonun 5. yarışı olan Petrol Ofisi Türkiye Grand Prix'sinde, yapılan sıralama turlarının galibi Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa, İstanbul Park'a övgüler yağdırdı.
    Sıralama turlarının ardından basın toplantısında konuşan Felipe Massa, İstanbul'da 3. kez üst üste ''pole pozisyon''u elde ettiği için mutlu olduğunu söyledi.
    Massa, İstanbul Park'tan da övgüyle bahsederken, ''Bu pisti çok seviyorum. Çok muhteşem bir pist benim için. Özellikle 8. virajda yarışmak çok büyük bir zevk. Buraya gelmekten çok büyük zevk alıyorum. Çok büyük misafirperverlikle karşılanıyorum'' dedi.
    Yarışın çok zorlu geçeceğini vurgulayan Massa, ''Kazanmak için her şeyi doğru yapmamız gerekiyor. Rakiplerimiz de çok güçlü, işimiz kolay olmayacak'' diye konuştu.
    Sıralama turlarında ikinci olan Vodafone McLaren Mercedes'in Finli pilotu Heikki Kovalainen ise yarışın çok çekişmeli geçeceğini ve kazanmaya çalışacaklarını söyledi.
    Üçüncü sırada yer alan aynı takımdan İngiliz Lewis Hamilton da kendisi için çok zor bir sıralama turu olduğunu belirterek, yarışta kazanmak için uğraş vereceklerini ifade etti.

2. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gercekten cok heyecanlı bir sıralama turu oldu.
    Tebrikler massaya
    Ps:Başlığı yanlıs yazmısın

3. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    neresi yanlıs ? bulamadım :?

4. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar: