Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Hmm hala ben mi çektim diyosun o videoyu?

Sen bu video yu kendin çektiini ispatla ben sana o videodaki gözüken charların hepsini veriyim..

Mr_Musty @ SuperNova

Ne videoyumuş be. Bi kaç forumda daha gördüm ç(alıntı) yapılmış bi şekilde..

Heralde bu deneme modun son deneme mod anları olsa gerek... detective

BøBa demiş ki:
Yuh yahu yüzsüzlüğün bu kadarı !!! Exclamation Exclamation Exclamation

en son açtığı imza galerisindede hepsi (Ç)alıntıydı Evil or Very Mad Evil or Very Mad
sendemi şikayetcisin bro :lol:

_CaspeR_

Buralıyım
ya tamam konuyu uzatmayılaım bişey paylaşmakta kötü oldu artık ve bu videoyu doğru am üsteki amcamın oğluı koydu siteye benim dedi bana çünkü benim ıd nin şifresinde biliyor ok tamam

imzalatrı gösteriş için koyduğumu sölemiştim

Hop hop hop ağır ol bakalım. Eğer konuyu açtıysan buraya video da BENİM yada AMCAOĞLU nun dediysen arkasında durarsın. Yok böyle öyle yok kem yok küm yan çizme. Lafının arkasında dur. Belli ki sen yenisin buralarda...

_CaspeR_

Buralıyım
ya beyler benim acmın oğlu dedi video eklicem ben yaptu,ım dedi benim şifreyi biliyordu ekle dedim kendi emeğimdir yazmış meğer onun değilmiş kusrua bakmayın ok

Eğer mesajı amcaoğlu yazdıysa kendisinden amcaoğlu olarak bahsetmezdi. Eğer öyle bahsediyosu neden BENİM diyor? Ya amcaoğlu demesi gerekir yada Benim demesi gerekir ki iki şekilde de yanlış. Hemen imzana bile taşıdığına göre kasıtlı hareket bu be..

Hoca gör bunları bee. Kaçıncı ofsayt bu?

DNAA demiş ki:
ya beyler benim acmın oğlu dedi video eklicem ben yaptu,ım dedi benim şifreyi biliyordu ekle dedim kendi emeğimdir yazmış meğer onun değilmiş kusrua bakmayın ok
deneme moderatör olmuşsun sitenin güvenliği şifreni senden başka kimsenin bilmemesi lazım deil mi ?

_CaspeR_

Buralıyım
videoyu çümkü o koydu bende bilmiyordum benim dedi bende koy dedim ama onun dğeilmiş ne biliyim ben onun olmadığını yoksa ben kendimin olmadığı bişeyi neden kendimin diyim diğer tüm konularıma filan bakın hiç kendim yapmadığım bişeye kendimin yaz mışmıyım bakın

_CaspeR_

Buralıyım
iyi bakarsan ben oraya gösteriş amaçlı olduğunu sölemiştim okursan tam görürsün hata dedim 2-4 bişeyler benim dedim orda dieğrleri gösteriş için dedim orda

Bu arada Haber Moderatörü olarak bu mesajı bana haber verdiği için JasonWalker a teşekkürler..

Yoksa halk yanlış bilinçlenicekti.. Rolling Eyes

Hiç mi videoyu izlemedin kocaman Mustapha yazıyor videonun sonunda. Ayrıca char isimleri geçiyor. Kendini yalanlıyorsun videoyu amcaoğluyla yaptık diyorsun. Demekki amcaoğluyla yapmamışın. Videoyu ben yaptığıma göre 1.si benim amcam yok , 2.si doğal olarak amcaoğlumda olmuyor..

Hakemi aldatmaya yönelik hareketler bunlar.. Hocam gör bunları ama Confused

bannedddd

Buralıyım
DNA, Asena'yı bile geçtik. Her mesajında kıvırdıkça kıvırıyorsun. Sus bence. Konuştukça batıyorsun. Resmen sen (ç)alıp koymuşsun ve ortaya çıkınc amcamın oğlu yapmış bnm id ve şifreyi biliyordu deyip saçma sapan bir savunma ile buraya yazı yazıyorsun. Yalana hiç gerek yok. Wink

_CaspeR_

Buralıyım
bana kendisi dedi kendi yaptığım videoyuyu koydum ona dedi bende hiç izlemedim o yüzden nerden bilirdim onun olmayacağını kusura bakmayın Exclamation

hiç uyarı yememiştim ben imzalar yüzünden o imzaları koyduktan sorna da demiştim oraya 2-4-7 filan böle şunlar benim diyerleri gösteriş amaçlı diye ya tmama konuyu uzatmayalım konuyu komple editliyorum kusrua bakmayın

ortamı germeyelim lütfen herpimiz bu forumun üyesiyiz kimse hırsızlık yapmasın DNAA sende bir özür dile musty kardesimizden cunku o haklı(kaan sende cok celal yaptın be :lol: )

DNAA demiş ki:
bana kendisi dedi kendi yaptığım videoyuyu koydum ona dedi bende hiç izlemedim o yüzden nerden bilirdim onun olmayacağını kusura bakmayın Exclamation

hiç uyarı yememiştim ben imzalar yüzünden o imzaları koyduktan sorna da demiştim oraya 2-4-7 filan böle şunlar benim diyerleri gösteriş amaçlı diye ya tmama konuyu uzatmayalım konuyu komple editliyorum kusrua bakmayın
ya sen deilmiydin amcaoğluyla beraber yaptık,ben zaten anlamam o işlerden diyen?

unutma ssler hala elimde extraokk

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt