:muck: Tekrar teşekkür ederim en yakın zamanda koyacağım Naruto hayranı olduğum için gene Naruto temalı bir imza rica ettim hem kendisi için antreman oldu çok harika imzalar yaptığına inanıyorum tekrar sağol ilerde mutlaka iyi bir yere gelecektir.Resim'in orjinal haline baktım baya uğraşmıs tekrar emekleri için teşekkür ediyorum.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Maserati demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Maserati'yi globallikten alıp PS user mı yapsak ne? :think: :lol:
Güzel düşünce, ne dersin Maserati ? :curtain: :twisted:

5/10
Aklımda PS'e dayalı başka rütbe var fakat olurmu bilemem :twisted:
Daha çok erken kendini geliştirmen lazım. Penny ile İlker kadar yeteneğe sahip olduğunda, elbette o rütbeyi alırsın... :wink1:

Graphic Designer olmak o kadar kolay iş değil. Gün gelecek belki v7 gibi yeni bir portal gelecek ve baştan aşağı tasarlamakla uğraşacaksın. Bunun için hazır olduğunda zaten gereken yerde olmuş olursun :wink1:

TwiLighT demiş ki:
Graphic Designer olmak o kadar kolay iş değil. Gün gelecek belki v7 gibi yeni bir portal gelecek ve baştan aşağı tasarlamakla uğraşacaksın. Bunun için hazır olduğunda zaten gereken yerde olmuş olursun :wink1:
Olgunluk bu olsa gerek... Devam et hacım yolun açık :muck: :kalp:

Black Rain demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Olgunluk bu olsa gerek... Devam et hacım yolun açık :muck: :kalp:
Tek bir smiley ile:

:kalp:

Yukarı Alt