Düşündüğüm gibi avatara tepkiler gecikmiyor :) tamamı türk olan bir forumda gidip brezilya bayrağını koymak pek de mantıklı değil zaten :)

TwiLighT demiş ki:
Düşündüğüm gibi avatara tepkiler gecikmiyor :) tamamı türk olan bir forumda gidip brezilya bayrağını koymak pek de mantıklı değil zaten :)
Unutma ki burası International bir forumdur.Buranın birde ingilizce bölümü var.

ya maserati oturup senle bu konuyu tartışacak değilim. zaten avatara tepki geleceği belli. ben açıkça demişim de ne olmuş. sen yine kullan avatarını. yasak değil ya :)

Maserati demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
Unutma ki burası International bir forumdur.Buranın birde ingilizce bölümü var.
International'dır ancak konuştuğun adamsa önce uluslararası diyebilmen gerek. Hem arkadaşın söylediği de çok doğru. Doğum yerin olsa , geçmişin olsa , ülke geçmişimizde desteği olsa hadi neyse diyelim olabilir. Durduk yere ben avatarıma irlanda bayrağı çeksem saçma olmaz mı^^
Maserati demiş ki:
ki ben yarı Türkümdür buda bilmeyenlere duyurulur.
Yarı da brezilyalımısın :lol:

milletin değil senin gözüne güzel geleni koy :D
Brazıl ise brazıl :D malta ise malta :D
bence hoş duruyo aklıma kapoeracılar geliyo :D

de imza yok :D

Hayatımın yarısı çocukluğum Amerika'da geçmiştir.Brazilya'da Amerika'nın bir parçasıdır git istersen Afrika bayrağı koy kime ne ?

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Maserati demiş ki:

Avatarda cidden brazilya bayrağı hoş durmuyor. Forumda yabancılar da var diye imzaya yabancı bi bayrak koymak atalarımıza saygısızlık olur diyip geçiyim. Ama tabi şahsi fikrindir, gözüne nasıl hoş gelirse öyle kullanırsın imzanı veya avatarını. ^^ :santa:

Lev Trocki demiş ki:
milletin değil senin gözüne güzel geleni koy :D
Brazıl ise brazıl :D malta ise malta :D
bence hoş duruyo aklıma kapoeracılar geliyo :D

de imza yok :D
abi rekora gidiyorsun. ne kadar çok " :D" var bu mesajda

@Maserati

önceki mesajımda da dediğim gibi elbette ki tepki göreceksin. ama yabancı ülke bayrağı koyulamaz gibisnden bir kısıtlama olmadığı için istediğini koy. tepki görürsün ama kimse o imzaya elleyemez, değiştiremez

ps: dikkat ettiysen kaldır o avatarı diyen de olmadı sana. ben de ufak ufak kaçıyorum buradan :)

AnatoliaFire demiş ki:
Maserati demiş ki:

Avatarda cidden brazilya bayrağı hoş durmuyor. Forumda yabancılar da var diye imzaya yabancı bi bayrak koymak atalarımıza saygısızlık olur diyip geçiyim. Ama tabi şahsi fikrindir, gözüne nasıl hoş gelirse öyle kullanırsın imzanı veya avatarını. ^^ :santa:
ya hocam iyide hani derlerya dinime kufreden musluman olsa diye :D ne alaka şimdi sen yabancı bir bayan neden koyuyosun sende Turk bir bayan model koy yani böle deseler hiç bir mantıgı olurmu ? aşın bunları ya yok forumda baska bayrak koyarlarsa atalarımıza saygısızlık olur ne alaka üstadım yaf bi mantııklı acıklama getir dicem onun mantıklı bi acıklamasıda yok yani acık kuru gürültü gibi geldi bu yorum ::D

@TW

el alışkanlığı

Maserati demiş ki:

Sen Normal Türk'sün babanın işi yüzünden 4-5 sene orada kaldın sadece annen baban hepsi Türk ...

Ayrıca kimse birbirini kısıtlayamaz lütfen daha sayılı olalım isterse Brazilya ister Fransa koyar bu onun bileceği iş alıcak ise tepkiyi kendi alacak ..

Yukarı Alt