Vay bee zaman nasıl akıp geçmiş hiç farkında değilim bu siteye bu hesapla üye olalı tam 1 yıl olmuş..
aslında old hesap vardı ama onla takılırdım post bile yoktur sonra yeni devrim yeni tarz için bu hesabı açmıştım ..

l_GoodLife_l , ile açmıştım bu hesabı yazın ortasında Maserati yaptırmıştım ve şimdiki halim ^^

PS: Bu siteyi ve sitedeki herkezi çok seviyorum. Ama yerleri ayrı olan 5 kişi benim için ..
; Titus Pullo,Wax Whine , Jolly Joker,extraloob,Majestic'tir . sizleri çok seviyorum kalbinizi kırdıklarımdanda özür diliyorum ^^

Nice çok yıllara :wink1: Benimde 1,5 sene kadar oldu.Pek aktif değildim ama aylak olduğum,sizlere,userlara yardımcı olabilmek ve birşeyler paylaşabilmek için görev aldım. Bu ailede olmaktan çok mutluyum :popcorn: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wuhuuuu 1 yıl bir sitede düzenli olarak takılmak demek sen artık bazı şeyleri gerçekten aşmışsın demektir bu en az 5 yıl olacaktır ki biz daha 10 yıl buradayız nice yıllara güzelim geleceğin .... veliahtı 8)

extraloob demiş ki:
wuhuuuu 1 yıl bir sitede düzenli olarak takılmak demek sen artık bazı şeyleri gerçekten aşmışsın demektir bu en az 5 yıl olacaktır ki biz daha 10 yıl buradayız nice yıllara güzelim geleceğin .... veliahtı 8)
Ben ölene kadar burdayım.

Nice yıllara bizim 3.yılımız looolz xD

(ilk acc ile 3.yıl olucak :P site nin ilk açıldığı zamanlarda vardık beleş bot hücüm xD)

Stephanos demiş ki:

(ilk acc ile 3.yıl olucak :P site nin ilk açıldığı zamanlarda vardık beleş bot hücüm xD)
Tospa bana kesin kanıtlarla gel eskiyim ben senden :mrgreen:
Şaka falan benimde eski acc ile 3 olacak bu acc ile 2 sene :) nice yıllara.

CaN_KsK demiş ki:
Stephanos demiş ki:

Tospa bana kesin kanıtlarla gel eskiyim ben senden :mrgreen:
Şaka falan benimde eski acc ile 3 olacak bu acc ile 2 sene :) nice yıllara.
Seviyorum seni birşey derdimde neyse banlarınız uyarı alırız felan haha :mrgreen:

Yukarı Alt