Arkadaşlar burada da görüldüğü gbi Arka plana koy seçeneği yok.
Bilgisayara yeni format attım.Update falan yaptı yeniden başlatmayı erteledim.Reboot'tan önce elektirikler kesildi açıldığında durum bu :!!&%&!
- Resim Silinmiş.
Yardımlarınız için teşekkürler :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Sistemin Win7 Home Basic ise masaüstündeyken sağ tıkla üstten 2.seçenek olması lazım.Home basic kullananlarda bu sorun var.

- Resim Silinmiş.
Kardeşim en alttan 2. seçenektede bir şey yok bütün seçeneklere baktım
yokmu daha açıkca yazacak :starving:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
metni ve diger ögeleri pırt zırt dıe gıden cumle var ona bas sonra acılan pencerede altta kişiselleştir var oraya bas oradan sonrasını bence haleldersn

bak sımdı sen hepsını boşver . format at . format atma cd sını koycan ya . hanı bi kod oluyo onu yazmadan orda bi secenek var format sırasında serial numara yazma bölumunde . yazmadan devam et sonra oradan ultimade windows 7 programını sec onu yukle sonra googleye windows ultimade 7 windows 32 bit cracck yaz . al sana paşa gibi windws

Takımı
Besiktas
Dediğim kısım seninkinde mevcut değilmiş.Windowsun sitesinden bi araştırma yap.Eklenti olarak bulabilirsin belki.Olmadı baştan format atacaksın başka bi sürümünü.

Cyber-Warrior demiş ki:
Bunu bir dene..

cicioe2 makara:
haha kardeşim çok komiksin eğer koyduğum SS lere baksaydın bu koyduğun bölümlerin olmadığını farkederdin..açıklamada yazdgm gbi update sonrası elektrik kesintisi oldu ondan sonra arkaplan resmi koyamadm.yoksa bizde biliyoruz o kadarnı

Yukarı Alt