1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Masaüstüne atma sorunu

1. tapa

tapa Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu topic'i daha önceden de açtım biliyorum ama hiç kimse bir cevap yazmadı belki gene yazilmicak ama gene bir umuttur orjinal sro client'inden ve server'larından (shell) lerinden kaynaklanan bir sorun olduğunu çoğumuz biliyoruz ama önlem olarak ne yapmamız gerekli onu hiç bir şekilde bilmiyorum yada masaüstüne atmasının sorunu bumudur tam olarak onu bile bilmiyorum ama çok sık aralıklarla dc yememizin sebebi sro nun server'ları olduğu kesin ama masaüstü sorununa vericek bir cevap ınız önleminiz varsa yazarsanız sevinirim teşekkürler... extraokk

2. _EvilAngel_

_EvilAngel_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Direcx-9, FrameWork 2(Yanlış Yazmıs Olabilrm..ihihi),Ekran Kartı,Ya da Clientten Kaynaklanıyodur.. extraokk

3. gab11

gab11 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dogru herseyden kaynaklaniyor olabilir:D

Allahtan bende bu tip sorunlar yok:D

4. tapa

tapa Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Direct-X 9.0 C , Net FramaWork(dotnetfx3) , ekran kartı driver , upgradeler "Windows & Ekran kartı" full yüklü client'ide 3-4 yerden oyundan atmayan ve böyle sorun olmayan bir arkadaşdan almama rağmen üstüne format atmama rağmen üstüne oyunu tekrar silip komple yüklememe rağmen aynı sorun devam ediyor sanırım daha pek fazla birşey yapamam ... Rolling Eyes