WoW Mod oluyorum anca haberim oluyor :lol: Dersden geldim mutlu haberi arkadaş söyledi xD

Up olaranlara hayırlı olsun.Down olanlar üzülmesin :)

Takımı
Besiktas
Emre67380 demiş ki:
WoW Mod oluyorum anca haberim oluyor :lol: Dersden geldim mutlu haberi arkadaş söyledi xD

Ahaha aynen bro sabah kalktım açtım pcyi msnden Hasan yazıyor "Hayırlısı olsun gökenim" diye dedim la noli :lol:

Up olan arkadaşlarıma yeni görevinde başarılar, down olan arkadaşlarımada (Allahdan sabır :P) Daha çok çalışıp istediklerini elde etmeleri için bunun bir fırsat olduğunu hatırlatıyorum :muck:

Takımı
Galatasaray
beklenmedik bir anda geldi insan haber verir hıh makara: daral:

Bütün up olanları kutlarım, down ve yerinde kalanlar üzülmesin başka bir mevsime artık, eksiklerinizi görmüş oldunuz böylece. :muck: nese: makara:

Emre67380 demiş ki:

Acil yeni nick bul bence. :P daral:

AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
JawBreaker demiş ki:
Bütün up olanları kutlarım, down ve yerinde kalanlar üzülmesin başka bir mevsime artık, eksiklerinizi görmüş oldunuz böylece. :muck: nese: makara:

Emre67380 demiş ki:

Acil yeni nick bul bence. :P daral:
Katılıyorum. :mrgreen:

ohh be bugün aldığım en güzel haber vallahi :) kardeşim ameliyata girdi bende geldim öyle kafam dağılsın diye vallahi çok güzel haberdi bu exl 4ever ^^

chuBBy demiş ki:
ohh be bugün aldığım en güzel haber vallahi :) kardeşim ameliyata girdi bende geldim öyle kafam dağılsın diye vallahi çok güzel haberdi bu exl 4ever ^^
Geçmiş Olsun Neyi Var?

Yukarı Alt