Forumda Verilmişse Şimdiden Özür Diliyorum

Ben Hiç Karşılaşmadım Bunla Siz Hiç Böle İlginç Olayla Karşılaştınız mı??

mangyanga alttan bakmış arkadaş büyük gözükmüş ve altınada hemen giant yazmış ... Bunu yaklaşık 1 sene öncede görmüştüm

TiN3RCi demiş ki:
batuknight demiş ki:
mangyanga alttan bakmış arkadaş büyük gözükmüş ve altınada hemen giant yazmış ... Bunu yaklaşık 1 sene öncede görmüştüm
alakası yok bnce

pk2 daha mantıklı
Bencede senin söylediğinle alakası yok kendi fikrimce ... Ben pk2 yi itemlerinin daha yüksek level gösterilebilmesi için yapıldığını sanıyordum [ kendi pcnde sadece ] ... Böyle oyunda olmayan bir şeyi oluyormuş gibi gösterdiğini bilmiyordum ama her neyse her seçenektede böyle bir şey yok oyunda :mrgreen:

bence emu + ps emu da giant cıkarıp photo almıstır normal srodada benzer bi foto alıp normal mangyangın ustune guzelce yapııstırmıstır :roll: ya pk2 ya ps ya emu yada hepsi :D

Ya kardeşim bundan 1 sene önce emu yoktu ve bu resim yine vardı anlayamıyor musunuz ? Alttan bakılmış resme bu yüzden büyük gözükmüş ? hiçbir pk2 ye benzer şeye rastgelmedi gözüm ama nedendir bilinmez siz böyle düşünüyorsunuz neyse sonuçta ortada giant gibi göüken canavar var ve bu fake başka bir deyiş yok

Yukarı Alt