Manga Eurovision'da başarılı olur mu?

• Birinci olur

Votes: 27 12,7%
  • İlk 3'e girer

Votes: 129 60,6%
  • İlk 10'a kalır

Votes: 40 18,8%
  • Derece alamaz

Votes: 17 8,0%

• Total voters
    213
Bence Manga daha orjinal bi parca yapabilirdi diyorum bi cevapsız soruları dilden düşmeyin parcalarından biridi ben öyle bişiler beklerdim korkarak ilk 5 diyebiliyorum ... Umarım ii bi sonucla geri döneriz :roll:

Millet komşusuna veriyor eurovisionda kimse şarkıya bakmıyor son yıllardır..ama birinci olur gibime geliyo

EmmaW

manganın rakipleri romanya, almanya, danimarka, ermenistan ve azebeycan bence diğer ülkelerin şarkıları gerçekten berbat..

Eurovisionun hiçbir prestiji,karizması kalmadı kimsenin gözünde artık. 1. olursak seneye Türkiye'de yapılma gibi bir kazancımız olur sadece. İlk 10'a girer diyorum.

EliteTurk

Aileden
Majestic demiş ki:
Nerde eski eurovision yarışmaları.Benim için 1. olsakta pek bişey ifade etmiyor artık yani TR'nin en iyi şarkısı Manganın çığırdığı o aptal parçamı bu millet ya salak yada salak yerine konuluyor.
Bundan öncekileride gördük bunuda görüceğiz kimine göre sadece nakaratı akılda kalan sade bir parça kimine göreyse ilk 3 lük bir parça.. Eurovision da ülkelerin birbirine göre tutumlarıda önemli komşu ülkelerle sıcak bağlar kuranlar daha iyi bir tutum sergiliyor,komşudan alıp komşuya oy iyade etmek gibi bişey oluyor,şansımız yaver giderse ilk 5 umud ediyorum.. 8)

Çıkar konusu oldu artık Eurovision.Komşulardan oy bekliyorum.Fakat hala umut var bakalım.Mikrofonun ucu yuvarlaktır. :lol:

EmmaW

azerbeycan hariç diğer ülkelerden adam gibi oy gelmez meraklanmayın boşuna heleki ermenistanı unutun 0 puan alacağız ordan :)

EmmaW

herzamanki gibi akıllı arkadaşlarımız dostluk diye verecek bak görürsünüz -.-
maNga'nın performansını bugün beğendim ben güzeldi bence

yapabileceklerinin en iyisi yaptılar bence diğer senelere oranla çok daha başarılı bence ülkemiz ki dğier şarkılara göre birinclilği fazlasıyla hakettiler

Yukarı Alt