Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
MEHMET ALİ ERBİL'İ HİÇ BÖYLE GÖRMEDİNİZ
Kimse Mehmet Ali Erbil'i daha önce böyle görmemişti. Önce sarışınlardan birini kovdu ardından "haddinizi bilin" diye bağırdı.
Mehmet Ali Erbil dün akşam "50 Şarışın" programında sarışınlara fena çattı. Kızlardan birini stüdyodan kovan Erbil "Siz benim tersimi görmediniz, ters yüz yaparım adamı" dedi.
BİR SARIŞIN DANS ETMEDİ
Program çok güzel gidiyordu. İlk reklam dönüşünde 3 sarışın Gülben Ergen'in "sürpriz" şarkısını canlı olarak söylemiş ve büyük alkış almıştı. Her şey programın ikinci kez reklama girmesiyle başladı. Reklam dönüşünde kızlar stüdyo şefinin uyarısıyla çalan müziğe eşlik etmek üzere ayağa kalkıp dans etmeye başladı. Ancak aralarından tek bir kız bu komuta uymadı ve yerinde oturmaya devam etti.
KIRMIZI SEN ÇIK
Mehmet Ali Erbil'i de çıldırtan da bu hareket oldu. Şarkı bittiğinde Erbil kızların oturduğu platforma yaklaşarak eliyle o sarışını işaret etti ve "kırmızılı sen çık seni çağırıyorlar" diyerek kızı stüdyodan kovdu... Genç kız çıkarken Erbil'in siniri hala geçmemişti. Konuşmaya devam ediyordu. "Bu şov programı. Benim sinirimi kimse bozamaz anladın mı? Hadi bakayım, çıkar mısın?"
HADDİNİZİ BİLECEKSİNİZ
Bu arada Erbil'in öfkesinden tüm sarışınlar payını aldı. "Elli sarışın değil 1050 sarışın da olsanız burada canlı yayında haddinizi bilin tamam mı?" diyerek yarışmacının yanına gelen Erbil söylenmeyi sürdürdü: "Evet ilkercim, ne olmuş bugün bunlara ben anlayamadım yani"
SİZİ TERS YÜZ YAPARIM
Erbil'in kızlara söylediği son sözler oranın tek hakimi olduğunun da kanıtı gibiydi: "Siz benim tersimi görmediniz. Bir görseniz siz benim tersimi ters yüz olursunuz. Haroşo yaparım adamı. Ahmet Çakar gibi olurum..."

Belki kadın rahatsızlandı... Bu tip adamların unuttuğu tek şey onların orada olmalarını sağlayan insanları küçümsemeleri...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mali hastalandıktan sonra çok değişti kötü anlamda lakin para kazanması lazım ve çalışması lazım toparlar ama 1-2 yıla kadar.

Yukarı Alt