Böyle bir görew warsa bana adını werebilr we gdf nin bu şekilde değişip deişmediini söyleebilir misinz?

lv 20 civarında bir tane görev olması gerekiyor d3 itemler için onun dışında görev yok birde gdf nin cinsiyeti değişmiyor diye biliyorum.

dR.NooB demiş ki:
Görev var lvl 16 Bandit görevii.. Görevin ismi Stolen Sword yanlış hatırlamyıorsam böyle bişiydi Confused
Evet Bu Görev İtemi Değiştiriyor Ama D3 leri

beyler bıse eklıım o gorew 16 nın bandıt deil 15 nın bandit bowman görewi werdıı scrolu ben 7 deg ıtemde kullandım popcorn extrabeer extraokk headbang2ft9

Beyler.. SiLkLe aLınan bir skin change var.Charın tipi değişyo. Ve cinsiyetide .. istersek tabiki.Peki değiştirdikten sonra üstümüzdeki itemler female'dan male oluyomu .?

akalemre00 demiş ki:
Beyler.. SiLkLe aLınan bir skin change var.Charın tipi değişyo. Ve cinsiyetide .. istersek tabiki.Peki değiştirdikten sonra üstümüzdeki itemler female'dan male oluyomu .?
olmuyo hatta carı soycan once sonra basacan tıpını degıstırmeye

tan

rank8
LordSparta demiş ki:
Böyle bir görew warsa bana adını werebilr we gdf nin bu şekilde değişip deişmediini söyleebilir misinz?
Zaten Arkadaşlar Gold Dragon Flag Dönmez Benim Bildigim İtem ve Char Çevriliyo Silk le ama G.D.F Bildigim Kadarıyla Degişmiyo

haklısın değşmio zaten hiç denemedim ama mantıken bu ıtem çevirebilme kağıtlarında degreeler var degreeye göre değiştirio gdfde öle bişi olmadı için cinsiyeti değişemez

Yukarı Alt