BaSoryong demiş ki:
Bence Cok kotu bir durum Türk servarı dedimiz bir yerde Masterı TÜRK olmayan bir guildin alması. Bunu bir zafer olarak gösterilmesi benim kanıma Dokunur...
Serverin Turk oldugunu nereden cikardin ? Malazgirt die Turk serveri mi oluyor ?Arkadas ne yazmis oku guildi 3 arkadas acmislar 2 turk 1 arap

[/quote]
Ne aLaka , Sehit vermen iLe bunun ne aLakası var ? Kaleyi Yabancılarla birLikte mi aLmak guzeL yoksa TURKLERLEMİ ?[/quote]
Kafasi duzgun calissan oyunu zevk icin oynuyan normal insanlarla almak daha guzel

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yazık oldu yanınızdaki gavurların ne düşündüğünü bir bilseniz böyle konuşmazsınız zaten .. Bizim uni 'deki bütün elemanlar da size geçti ne hikmetse tek tek .. Dediğin yaş grubundanki çocukların oynamasında haklısın lakin bunu Gavurlarla iş birliği yaparak değil, yaşı reşit olanları guilde alma kuralıyla da engelleyebilirdiniz .. Diyecek lafım yok .. Birde burda yaptıgınız çok bi marifetmiş gibi SS koyuyorsun, E o halde 6 guild kalbe dalarken sizi devirip girdiğimiz SS 'leri de koyun .. Veyahut DeadlyHunt - Cya - MiCSeoN - AxiSheyTaN 'ın topluca kestiklerini de koyun ?

Gerçekten üzgünüm ama yapacak birşey yok, o ileri zekalı gavur arkadaşlarınız sizin 4 'te 1 'iniz bile değilken guildde ve union 'da ingilizce konuşturmayı zorunlu kılıyor .. Sizde koyun gibi kabul ediyorsunuz nerde oldugunuzun farkında değilsiniz heralde ..

Herşeye rağmen Tebrikler dememiz şart ..

Toxicated demiş ki:
Yazık oldu yanınızdaki gavurların ne düşündüğünü bir bilseniz böyle konuşmazsınız zaten .. Bizim uni 'deki bütün elemanlar da size geçti ne hikmetse tek tek .. Dediğin yaş grubundanki çocukların oynamasında haklısın lakin bunu Gavurlarla iş birliği yaparak değil, yaşı reşit olanları guilde alma kuralıyla da engelleyebilirdiniz .. Diyecek lafım yok .. Birde burda yaptıgınız çok bi marifetmiş gibi SS koyuyorsun, E o halde 6 guild kalbe dalarken sizi devirip girdiğimiz SS 'leri de koyun .. Veyahut DeadlyHunt - Cya - MiCSeoN - AxiSheyTaN 'ın topluca kestiklerini de koyun ?

Gerçekten üzgünüm ama yapacak birşey yok, o ileri zekalı gavur arkadaşlarınız sizin 4 'te 1 'iniz bile değilken guildde ve union 'da ingilizce konuşturmayı zorunlu kılıyor .. Sizde koyun gibi kabul ediyorsunuz nerde oldugunuzun farkında değilsiniz heralde ..

+999999999999

WeAre

Buralıyım
Kimse yanlış anlamasın ve yarası olan gocunsun.
Gavur dediğiniz adamlar çoğu türkden saygılı ve dürüst insanlar silkroad oynarken arkamı bir türke emanet etmedim etmem bir sürü yabancı arkadaşım oldu alman arap vs hepsi de saygılı kişilikler bu servere başlamamın tek sebebi türk serveri olması yeni açılacak serveri bekliyorum uzun zamandır ama şansıma böyle bişey oldu neden diye merak ediyorsunuz türkün olduğu yerde kavga küfür ne kadar kötü olay varsa vardır.Ha yokmu adam akıllı kişilikler çok ama adam akkılı kişilik kadar saçma sapan kişilik var türk guildine gireceğime alman guilde girer kafamı dinlerim oyunun zevkini çıkartırım daha iyi :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SirGLooMy demiş ki:
Gavur dediğiniz adamlar çoğu türkden saygılı ve dürüst insanlar silkroad oynarken arkamı bir türke emanet etmedim etmem bir sürü yabancı arkadaşım oldu alman arap vs hepsi de saygılı kişilikler bu servere başlamamın tek sebebi türk serveri olması yeni açılacak serveri bekliyorum uzun zamandır ama şansıma böyle bişey oldu neden diye merak ediyorsunuz türkün olduğu yerde kavga küfür ne kadar kötü olay varsa vardır.Ha yokmu adam akıllı kişilikler çok ama adam akkılı kişilik kadar saçma sapan kişilik var türk guildine gireceğime alman guilde girer kafamı dinlerim oyunun zevkini çıkartırım daha iyi :thumbsup:
Renkler ve zevkler tabiki tartışılmaz, benim yaram yok gocunmuyorum burada ama Türklere özel bir serverda 3-5 gavurun lafının dinlenmesi bana koyan .. Dediğin gibi adamakıllı insanlar var ama çoluk çocuklarda var, her ortamda oldugu gibi .. Bu sadece serverlarda geçerli değil ki, her yerde illaki rastlıyorsunuz bu kişiliklere ve bunu önlemek imkansız ..

O guildi açarken sadece Türkler gelseydi ve dediğim reşit kuralı koysaydı dediğin Alman vs guildinde ne olacaksa emin ol ki orda da olurdu . Sonuç itibariyle kaleyi %100 saf kan türkler alırdı ve bu lanet gavurlar defolup giderdi ..

Herşeyde bir hayır vardır, yapacak bişey yok .. Kalenin tadını 2 hafta boyunca çıkarsın Hereos ve unionundaki arkadaşlarım ..

WeAre

Buralıyım
Toxicated demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Renkler ve zevkler tabiki tartışılmaz, benim yaram yok gocunmuyorum burada ama Türklere özel bir serverda 3-5 gavurun lafının dinlenmesi bana koyan .. Dediğin gibi adamakıllı insanlar var ama çoluk çocuklarda var, her ortamda oldugu gibi .. Bu sadece serverlarda geçerli değil ki, her yerde illaki rastlıyorsunuz bu kişiliklere ve bunu önlemek imkansız ..

O guildi açarken sadece Türkler gelseydi ve dediğim reşit kuralı koysaydı dediğin Alman vs guildinde ne olacaksa emin ol ki orda da olurdu . Sonuç itibariyle kaleyi %100 saf kan türkler alırdı ve bu lanet gavurlar defolup giderdi ..

Herşeyde bir hayır vardır, yapacak bişey yok .. Kalenin tadını 2 hafta boyunca çıkarsın Hereos ve unionundaki arkadaşlarım ..
hacım anlamıyorum yabancı arkadaşlarla ne alıp veremediğiniz varki adamlara iyi olunca karşında melek kesiliyorlar varmı böyle bişey ya türk arkadaşlara iyi de olan kötü de olsan en ufak açığında yapmadığını bırakmıyor ne olursun olsun hacı reşitde olsa hatta cocuk babası da olsa türkün kanında kavga tartışma küfür bunun önüne geçemezsin

koppss demiş ki:
RidoniX demiş ki:
Türk Serverinde biLe Yabancılara yamanmaya caLısıyorsunuz , Türk birLigi oLmak varken .. :(
Guzel arkadasim bak ne yazmislar
Biz Guildi 2 türk ve 1 arap arkadaşımızla beraber açtık.Guildi ben kurcaktım Shybe benden once 20 olduğu için o kurdu sonra öyle kaldı.Arkadaşlarımız bize dahil oldular ilerledik , olay bu.Gavur yalakası dediğin kim ? hem nerden çıkarttın ? 40 tan fazla yabancının bize saygı gösterip , guild lideri olmamızdan memnun olunan kişilerle gurur duyacağına dediğin lafa bak.Biz guildde türkleri arkadaş canlısı , babacan , barıştan yana olan bi millet oldugunu anlatmaya çalışıyoruz.9-13 yas grubundakı türk oyuncuların cogunun bilinçsiz bi şekilde oyun oynadıgını herkes biliyor.Bunun bütün türklere mal edilmemesi gerektiğini öğrettik.Bu yüzden teşekkürü borç bilirim senden deadly.
Ben ailemden 3 şehit verdim ve gurur duyuyorum bundan.Türklüğüme kimse laf edemez.Bidahakine laflarına dikkat et , oyununu oyna kardeşim!

Şehitleri, hemde ailenden, oyuna katmak ? :think:

Toxicated demiş ki:

+1

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SirGLooMy demiş ki:
Toxicated demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:

hacım anlamıyorum yabancı arkadaşlarla ne alıp veremediğiniz varki adamlara iyi olunca karşında melek kesiliyorlar varmı böyle bişey ya türk arkadaşlara iyi de olan kötü de olsan en ufak açığında yapmadığını bırakmıyor ne olursun olsun hacı reşitde olsa hatta cocuk babası da olsa türkün kanında kavga tartışma küfür bunun önüne geçemezsin
E o zaman biz neden arkadaşız ? Biz kavga ediyor muyduk seninle veya bir başkasıyla ? Yapma hasancım gözünü seveyim .. Yapılabilecek çokşey var ama umursanmazsa yapacak hiçbirşey olmaz ..

bu tartışma bitmez beni destekleyenlere ve tebrik edenlere tsk ederim.bu konu 2 hafta değil en az 4-5 ay güncel olacak! :)

Warden_

Öğretiyorum
Ya beyler amma uzatmışınız YakOx33 arkadaşımız gibi dünyada herkesle barışık yaşamak warken ırkçılık yapıosunuz.Ayrıca Türklere özel bi server demişsiniz hiç mi okumadınız açılışta çıkan yazıyı isteyen herkes bu servera girebilir die.En ufak şeyi sakız gibi uzatıonuz lütfen yapmayalım!!!

Tekrar tebrikler inş. görücez 4-5 ay bu konunun güncel olduğunu :D

yako sal hacı kulak asma, ben boşuna nickimi gizlemiyorum sırf bu yüzden ^^ bundan sonra oyunda 1 türkle işim olmaz.
Ps: Samimi arkadaşlarım dışındakilerle .

Snn Bilmediqin;Bizi bilenin bildiği Yerdeyiz.....
ErdiDemiral demiş ki:
yako sal hacı kulak asma, ben boşuna nickimi gizlemiyorum sırf bu yüzden ^^ bundan sonra oyunda 1 türkle işim olmaz.

konuyu sadece okudum yabancı arkadaş olur olmaz beni ilgilendirmez saygılısıda var saygısızıda ama Erdi arkadaşım türkle işim olmaz diyo Türklüğünden utanan veya Türk arkadaşlarından utananada Türk denmez...İyiside olsa Kötüsüde olsa Biz bir milletiz '1 türkle' işin olmazsa bn türkümde demiceksin..(belki beni kaale almazsın ama bundan sonrada benim senin gibi türkcükle işim olmaz )

Saygılarımla

ErdiDemiral demiş ki:
Büyük lokma YE,Büyük laf konuşma derler :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
aboc demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:

konuyu sadece okudum yabancı arkadaş olur olmaz beni ilgilendirmez saygılısıda var saygısızıda ama Erdi arkadaşım türkle işim olmaz diyo Türklüğünden utanan veya Türk arkadaşlarından utananada Türk denmez...İyiside olsa Kötüsüde olsa Biz bir milletiz '1 türkle' işin olmazsa bn türkümde demiceksin..(belki beni kaale almazsın ama bundan sonrada benim senin gibi türkcükle işim olmaz )

Saygılarımla
Bi yerde doğrusun, bi yerde yanlışsın.
Türklük ile utanıyor bu doğru. Ama neden utanıyor ? Bunu kafanda bi sorgula derim :muck:

Yukarı Alt