Server
Assos
Takımı
Besiktas

PS : Yaklaşık 300 silke ve 6 saatime mal oldu ama değdi gibi .. :thumbsup:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
DoomsDay demiş ki:
Teşekkür ederim ..

Melik demiş ki:
O levelde kesmek ciddi beceri ister tebrikler bro :muck:
Vur Allah vur, vur Allah vur ölmüyordu yaw, birde bugdan çıkarıyorlar gelip eliteler falan ugraş dur .. Ama kestim sonunda, Teşekkür ederim güzel yorumun için :muck: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ImmorTaLGoD demiş ki:
Tebrikler bro.Roc'uda bekliyoruz :P
İnş. İnş. Hepsine Sıra Gelecek ^^

innfusserabLe demiş ki:
tebrikler , 300 silk nereye gitti? xD
%100 res kağıtlarına .. [Ölünce tekrar kalkmak lazım şehre gidip gelirsek olmuyor malesef :sfff: ]

bence 300 silke değmez ....aynı silke pre alıp kasmanı hızlandırıp ilerde rahat rahaat keserdin.Wizaaard için uniq kesmek mangyang kesmekten farksız..Bi de bug o da ayrı ...tabi bu şahsi fikrim yinede tebrikler

Server
Assos
Takımı
Besiktas
strean121 demiş ki:
bence 300 silke değmez ....aynı silke pre alıp kasmanı hızlandırıp ilerde rahat rahaat keserdin.Wizaaard için uniq kesmek mangyang kesmekten farksız..Bi de bug o da ayrı ...tabi bu şahsi fikrim yinede tebrikler
Bende Silk sorun değil kardeşim, zevk meselesi ilerde kesmekle şimdi kesmek aynı zevki vermez insana, ayrıca sanırım hiç yeni serverda başlayıp oynamamışsın :P Bug 'dan en az 10 kere çıktı bu demon o kadar elite vs yani hemen hemen normal kestim gibi bişey oldu .. Buga biz sokuyoruz 2 vuracaz gelip çıkarıyorlardı .. Ayrıca şuanda zaten charda pre plus + ticket + pet vs hepsi var, kasasında da yedekleri hazır :popcorn:

Toxicated demiş ki:
strean121 demiş ki:
Bende Silk sorun değil kardeşim, zevk meselesi ilerde kesmekle şimdi kesmek aynı zevki vermez insana, ayrıca sanırım hiç yeni serverda başlayıp oynamamışsın :P Bug 'dan en az 10 kere çıktı bu demon o kadar elite vs yani hemen hemen normal kestim gibi bişey oldu .. Buga biz sokuyoruz 2 vuracaz gelip çıkarıyorlardı .. Ayrıca şuanda zaten charda pre plus + ticket + pet vs hepsi var, kasasında da yedekleri hazır :popcorn:
para var huzur var :P

strean121 demiş ki:
katılıyorum
ps tebrkler :thumbsup:

Yukarı Alt