sitede küfürlü içerik yayınlayamazsınız ! bunu kaç defa söylememiz gerekiyor?
bu forumun kuralları var, ya uyarsınız ya da uyarsınız :!:

Sanırım bu Hera server'ı olsa gerek. Benim Orda Türk olduğum bile bilinmiyor. Nedeni için bakınız : viewtopic.php?f=251&t=60200
Türkiye - Almanya Maçında ne olursa olsun Milli duygularıma kaptırıp kendimi bi global attım.
Good Luck Turks I hope u will win. ( İyi şanslar Türkler umarım kazanırsınız )
Ardından _kralbey_ ( :S :S :S ) global attı. S..k My D..k diye ... Ya nick'e bakarsanız yaş max 15. Server'a girdim 3 lvl den 48 lvl olana kadar globallerini gördüm sonrada kendisini gördüm. Daha 42 lvl... Sonra deniyorki Herkes Türk'lere karşı. Gelde karşı olma. Global attım benim Türkiye'yi sevdiğim kadar sen ülkeni sevmiyorsun diye , bu sefer globali bitmiş olacakki pm atmaya başladı.
Ve işin kötü tarafı halen olayı anlamamış ve bana küfrediyor. Tabi aynı anda gelen 10'larca küfür var Türk'lerden.
İşte sorun burda başlıyor. Bilgisizlik , Eğitimsizlik , Cahillik , Yaş Sınırı Olmaması ve Yetersiz Yabancı Dil. Yanlış anlaşılmasın herkes İngilizce öğrenmek zorunda değil.Kimse değil. Ancak bi cümlede ne yazıldığını tam olarak anlayamıyorsanız , bırakın anlayanlar yorumlasın.

Yukarı Alt