Server
Assos
Takımı
Besiktas
Merhabalar ,
Metin - 2 de elimde sağlam bir char vardir bunu satmak istiyorum ilgilenen arkadaşlar benim ile iletişime geçebilirler ... Aşşağıda zaten chardan SS ler koyucam itemleri olsun vs .vs. Char malazgirtte sıralamada 18. dir. Buradanda anlaşildiği gibi İtemleri olsun , Herşeyi gayet sağlam bir karakterdir.

Char Lv : 93
Skill dağılımı : Hava kılıcı P , Öfke P , Kılıç Çevirme P , Üç yönlü kesme P , Hamle P ' Yeterlidir umarim.
Charda mevcuT Gold : 2m kadar üzerinde Mevcuttur.

İtemler ise buyrun ;

http://img593.imageshack.us/gal.php?g=zirh9.png

Yukarida Charin toplu Ss leri için link i verdim ciddi düşünen arkadaşlar bana ulaşmaları rica olur :)

Char fiyatini 15 Milyar ( TL ) olarak düşünüyorum . Alacak kişi ile anlaşabilirsek biraz indirim mümkündür.
TEL : 0533 730 16 39 (Sertaç Köksal)
TEL 2 : 0543 936 84 76 (Emre Başköy & Miraç Köksal)
Verdiğim CeP Tel ile bana ulaşabilmeniz mümkün İST. İçi Char elden Alim-Satim Yapilabilir.Karakter'den İtemde satın alabilirsiniz iyi bir teklif ile neden olmasin istenilen item satın alma şansınız vardır . :santa: :sfff:

Metin-2 istenilen miktardaki birim fiyati yatirmak için ödeme seçenekleri ;

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Sertaç Metin2 mi oynuyormuş 8O
20Milyar TL bu kadar para ediyor mu ya 8O

Server
Assos
Takımı
Besiktas
SarkoLata demiş ki:

Ben oynamiyorum aslinda kardeşimin , Evet ediyor :) Charin tek bir parçasi 2 Milyar ve Level i oldukça iyi :)

Takımı
Fenerbahce
Toxicated demiş ki:
SarkoLata demiş ki:

Ben oynamiyorum aslinda kardeşimin , Evet ediyor :) Charin tek bir parçasi 2 Milyar ve Level i oldukça iyi :)
yok artık 8O
cafelerde oynuyorlar,onlara bunlara çocuk oyunu muamelesi yapıyorum ama paraya para demiyor summer4:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
RedQueen demiş ki:
Toxicated demiş ki:
SarkoLata demiş ki:

yok artık 8O
cafelerde oynuyorlar,onlara bunlara çocuk oyunu muamelesi yapıyorum ama paraya para demiyor summer4:
Cafede oynayanlardan farkı var bu charın :lol:
BayPipo demiş ki:
okadar para harcanırmı ya :S
hayırlı satışlar ustam
:muck:

PS : Daha geçen gün sadece 2 milyara (Gerçek Para) bileziğini aldım. Elindeki silah serverin 1. sinde yok ve serverdaki tek silah sadece o 7 Milyar (Gerçek Para) ediyor.

Arabayla takas et hacım.. summer5: :curtain: Metin-2 charlarının bu kadar para ettiğini bilsem sroyla hiç uğraşmazdım.. :santa: Hayırlı satışlar. :beer:

20 MİLYAR EDEN CHARMI VAR :D ELİNDEKİ 7 MİLYAR EDİYOR DİYORSUN BU SİLAH ZEHİR OLSA %90 ORTALAMA YİNE 7 MİLYAR ETEMZ SİYELİM TRİTON +9 O HİÇ ETEMZ 7 MİLYAR EDEN SİLAHI MERAK ETTİM :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Avenger demiş ki:
Arabayla takas et hacım.. summer5: :curtain: Metin-2 charlarının bu kadar para ettiğini bilsem sroyla hiç uğraşmazdım.. :santa: Hayırlı satışlar. :beer:
Arabayla takasta olabilir aslında :P nese:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Avenger demiş ki:
Arabayla takasta olabilir aslında :P nese:
S4YKLO demiş ki:
20 MİLYAR EDEN CHARMI VAR :D ELİNDEKİ 7 MİLYAR EDİYOR DİYORSUN BU SİLAH ZEHİR OLSA %90 ORTALAMA YİNE 7 MİLYAR ETEMZ SİYELİM TRİTON +9 O HİÇ ETEMZ 7 MİLYAR EDEN SİLAHI MERAK ETTİM :)
Tamam biraz abartı kaçmış olabilir ama 4 milyardan da aşağı vermem zaten 4.5 milyardan başlıyor fiyatları.

PS : Ayrıca büyük harflerle forum içinde yazmak yasak.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Extrowe demiş ki:
Bir yaşıma daha girdim yav ne oyunmuş bu m2 :P
Ps:Hayırlı satışlar abi :muck:
:muck:

Daha geçen gün sattık bir tane daha arkadaşın charıydı o ama 4 milyara nakit parayla :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
lemus12tr demiş ki:
Bence 20 Milyar Çok Böyle Bir Charı Max.: 3000 Liraya Dizersin Kasması Ayrı Mesele :rolleyes1:
--Hayırlı Satışlar.
3 bin lira ? Dizde alayım senden 5 bin liraya :muck:

NiGHTMaRe

Aileden
Hayırlı satışlar sertaç.Bu arada arkadaşlara söylüyorum bu char bu kadar eder yanlız bu oyuna o kadar para veren olur mu orası soru işareti^^

Yukarı Alt