Yanımda Olan Tüm Kardeşlerime Teşşekkürler.. ehLi_KeyF FTW :kalp:

_Whisky_ oquzcum ^^ Bandit kesmez bizi bir dahakine Hotan filen mi gitsek ^^ Ben gelemedim dışarı götürdüler zorla .. _Whisky_ Viski ehLi_KeyF Ve Ben (__AsphodeL__) :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:

SeaLPower demiş ki:
_Whisky_ oquzcum ^^ Bandit kesmez bizi bir dahakine Hotan filen mi gitsek ^^ Ben gelemedim dışarı götürdüler zorla .. _Whisky_ Viski ehLi_KeyF Ve Ben (__AsphodeL__) :kalp: :kalp: :kalp: :kalp:
:muck: sen iste yeterki hotan nedirki :lol:

Once Debrikler

PS:iTank [Benim Adaş Eren] Bana 200m taktın kanka dıodun selamı kestin yakışmadı :twisted:

PS2:Bandit de Sabit Kalın kalabıosanız.her savasta hotanı alıp kaybetmektense bandit sizde sürekli kalsın davsiyem.

FrenkeshTaiN - Shave

Kale nin Eski Sahipleri Korumayacaklarını Globallle Bildirmişlerdi. Çok Zor Olmamıstır.

TheRinG demiş ki:
Jangana neden dalmıyorsunuz Birde Kalelere Not nasıl bırakıyorsunuz:D özel not herkezin görebildiği

Ps:Tebrikler

Çünkü Jangan Bizim Unideydi ... Ama Şuan Çıktık O Uniden (aramız bozuktu) Belki Bir Dahaki Savaşa :buddha: :beer:

hanry006 demiş ki:
Once Debrikler

PS:iTank [Benim Adaş Eren] Bana 200m taktın kanka dıodun selamı kestin yakışmadı :twisted:

PS2:Bandit de Sabit Kalın kalabıosanız.her savasta hotanı alıp kaybetmektense bandit sizde sürekli kalsın davsiyem.

FrenkeshTaiN - Shave

Kale nin Eski Sahipleri Korumayacaklarını Globallle Bildirmişlerdi. Çok Zor Olmamıstır.
Bende Öle Düşündüm Frenk :=) 1-0 olsn bizim olsun hesabı :beer:

Yukarı Alt