Makukula krallığı sevdi
Kayserispor'un Portekizli golcüsü Ariza Makukula 12. haftada yükseldiği gol krallığındaki en üst sırayı bu hafta attığı iki golle de perçinledi.

Kayserispor'un Portekizli forveti Ariza Makukula, bu hafta gol sayısını 10'a çıkararak, geçen hafta yükseldiği gol krallığındaki ilk sıradaki yerini korudu.
Kayserispor formasıyla oynadığı 11 maçın 8'inde gol atma başarısı gösteren Makukula, takımının 25 puan toplamasında önemli rol oynadı. Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor, Ankaragücü, Eskişehirspor ve Denizlispor'a birer, Sivasspor ve Diyarbakırspor'a ikişer gol atan Makukula, 10 gole ulaşarak, gol krallığını sürdürdü.
Aziza Makukula'yı gol krallığında 7'şer golle Galatasaraylı Shabani Christophe Nonda, Trabzonsporlu Custavo Colman ve Kasımpaşa'dan Andre Francisco Moritz takip ediyor.
Ligin 3. haftasında Kayserispor'un deplasmanda Galatasaray'a 4-1 yenildiği maçta hem rakip filelere hem de kendi kalesine gol atan Makukula, Kayserispor'un Beşiktaş, Eskişehirspor ve Diyarbakırspor'u yendiği 3 maçta gollerin tamamını kendisi atarak, takımına tek başına 9 puan kazandırmış oldu.​

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben bu adamı izledim eğer bu futbolcuysa FB'de jhonson vardı o neydi acep :P

futbolla uzaktan yakından alakası yok bu adamın İstanbul'da yerlerde saat satan adamlardan hiçbir farkı yok nereden bulup getiriyorlar anlamış değilim.

bütün gollerini izlediysen %95 i şans ya oraya buraya çarpıp giriyor ya abanıyor giriyor teknikle uzaktan yakından bir alakası yok :coffee:

RiqueLme

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:

futbolla uzaktan yakından alakası yok bu adamın İstanbul'da yerlerde saat satan adamlardan hiçbir farkı yok nereden bulup getiriyorlar anlamış değilim.
hacım ribery :D
yüzü gözü yarık geldi gören korkuyordu x)

extraloob demiş ki:

Johnson ve Makukula'yı da görmüş biri olarak bu yoruma katılmamak elde değil ^^ Hele Johnson neydi öyle yaa :P Bilmem kaç yaz önce görmüştüm , kot ceket kot kapri [kot ama ne kot bildiğimiz kotlardan çok farklıydı:P ], parmak arası terlik kapkara gözlük vs vs off off görmeniz lazımdı :lol:

Prada

Herifin bonservisi sevilladaymış ordan oraya kiralik geziyormuş.. Ben demiyorum wiki diyor :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kayseri gibi bir takımda 10 kişi defans yapıp 1 kişi ileride beklerse rakiplerde 3 büyük olmadığı sürece ben bile oynar her sezon 10 gol atarım.

Yukarı Alt