1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Makelele'den milli takıma veda

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Makelele'den milli takıma veda
    1995 yılından bu yana Fransa Milli Takımı'nın formasını giyen Claude Makelele, 'maviler'in İtalya'ya elenmesinin ardından milli takımı bıraktığını açıkladı.
    Fransa Milli Takımı'nın tecrübeli orta saha oyuncusu Claude Makelele, İtalya'ya 2-0 yenilerek EURO 2008'e veda ettikleri maç sonrası milli takımı bıraktığını açıkladı.
    Fransa Milli Takımı'nda 71 kez forma giyen 35 yaşındaki futbolcu, gelecek nesillere milli takım şansı vermek gerektiğini ve bu nedenle milli takımı bırakma kararı aldığını söyledi.
    Makelele, ''Bunun son şampiyonam olduğunu hep söyledim. Bu formayı giymekten daima büyük mutluluk duydum. Sıra yeni nesilde. Her zaman arkalarındayım'' diye konuştu.
    Fransa Milli Takımı'nda ilk kez 1995 yılında oynayan Makelele, 2004 Avrupa Şampiyonası ile 2002 ve 2006 Dünya Kupaları'nda forma giymişti.

2. destiny

destiny Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok İyi Bir Futbolcu idi.. Yazık oldu Fransa'ya :D

3. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    katılıyom
    Gülüyom adamlar rezildi ve rezil olular gittiler acayip mutlu oldum artık Fransa ve yunanistan gibi takımları izlemek ozrunda degiliz insanı sinirlendirmekten başka bişi yapmıyolar 2 side rezil oldu evinin yolunun tuttu frnasaa çok beddua etti tuttu acayip mutluyum