Absence

- Resim Silinmiş.

Anlatılmaz yaşanır bir insandır.Denemenizi tavsiye ederim :P

Vikipedi
Kod:
Yıl 1951. Tüm ABD'de bir tür cadı avı sürmektedir. Komünistlikle suçlanan ve haksız yere kara listeye alınmış genç bir Hollywood senaristi de bu durumdan mağdurdur. Hayatına yön verme çabası içindeyken başından geçen bir araba kazası sonucu hafızasını kaybeden yazar, kendini bulduğu küçük kasabada, uzun zamandır kayıplarda olan bir başka kişi sanılır. Burada karşılaştığı insanlar ve büründüğü yeni kimlik, ona eski hayatında yabancı olduğu türden bir huzuru ve mutluluğu tattıracaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
O biir abiiii. :P :mrgreen:

Şaka bir yana burada sonsuz saygı duyduğum 2-3 insandan biridir kendisi.Yeri gelir bana öğüt verir yeri gelir gayet güzel bir dille uyarır beni.Her konuda yardım alabileceğim,ve her konuda sonsuz güvenim olan bir abim.Bu sitenin bana kazandırdığı en önemli şey belki de.Gerçekten abim olsa ancak bu kadar sevip sayabilirdim.Bizi hiç bırakma abi. :muck: :kalp:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Jolly Joker demiş ki:
O biir abiiii. :P :mrgreen:

Şaka bir yana burada sonsuz saygı duyduğum 2-3 insandan biridir kendisi.Yeri gelir bana öğüt verir yeri gelir gayet güzel bir dille uyarır beni.Her konuda yardım alabileceğim,ve her konuda sonsuz güvenim olan bir abim.Bu sitenin bana kazandırdığı en önemli şey belki de.Gerçekten abim olsa ancak bu kadar sevip sayabilirdim.Bizi hiç bırakma abi. :muck: :kalp:
+1234123536457568798567
İçimden geçenlerin aynını yazmışsın :muck:

Abim , kardeşim , arkadaşım , herşeyim , net aleminin sanal dostluktan ibaret olmadığını öğreten yegane kişilerden biri ..

İnsana insan olduğu için değer veren , insanları yanlışlarıyla değil doğrularıyla değerlendiren , yardımcı kişiliğiyle insanlara balık yemeyi değil balık tutmayı öğreten , bizi bırakmasını istemediğim mükemmel insan .

Benim abim olamaz o tospa. Kardeşin önde gidenidir. İsmi gibi az biraz mistik müstük işleri vardır. Sevilmeli , sabah akşam sulanmalı , fazla güneşte bırakılmamalıdır. Arada bir öpünüz.

Prada

Majito babacandır öl dese ölünür vur dese vurulur cinsten.. Öz kardeştir yalan dolanla işi olmaz , dalavere olaylardan nefret eder olduğu gibidir .. Bir ***** ***** derki destan olmuş kitabelere yazılmıştır.. :P

P.S : ***** ***** aramızda bi şifredir merak edip sormayın :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
insan sarrafıdır, evinin anahtarını teslim et arkana bakmadan git geldiğinde herşey aynı yerinde duruyordur majestic'te öyle.

Prada

extraloob demiş ki:
insan sarrafıdır, evinin anahtarını teslim et arkana bakmadan git geldiğinde herşey aynı yerinde duruyordur majestic'te öyle.

Hırsız girerse Onuda döver kahramandırda hacim :P

Gangamdır laf söyletmem, söyleyene domates atarım.
Sayısala yaz trilyon verir, kızdır boynuna dolar, vade farksız taksit yapar, alayına isyan, taburuna hodrimeydan, içi dışı bir sevgi kelebeğem.. xD

Windy

kısacık yaşantımda tanıdığım çok değerli insanlardan biri. ne zaman ne yapacağımı sorduğum ve dediklerini yaptığımda doğru yerlere geldiğim,düşüncelerine değer verdiğim insanlardan.sevdiklerim arasında yerini almış ve oradan asla çıkmayacak biri.iyiki varlığını biliyorum,iyiki tanışmışım.

Yukarı Alt