1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mail okuyarak para kazanılırmı ? evet :)

1. II_ENRICO_II

II_ENRICO_II Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum bu güne kadar bu tür çok konu açıldı. Mail okuyarak para kazanmak çok kişiye hala hayal gelir

Ancak değil. Az önce hesabımda biriken 74 TL nin 50 TL sini bilyonerden piyango bileti almak için transfer ettim Yani gerçekten para kazandım ve nakit almak yerine piyango bileti için kullanmayı tercih ettim

Sadece mail okuyarak yaptım bunu, hem de yüzlerce mail değil, günde 2-3 mail. Saatler harcamadan toplamda günlük 1 dakika gibi bir zaman harcayarak.
    Ve şimdi para transferini de yaparak, herhangi bir hile olmadığını tespit etmiş durumdayım.
    Bu bir referans link sistemidir, siz de arkadaşlarını üye yaparak puanlarınızı arttırabilirsiniz. Aşağıda verdiğim linke tıklayarak benim referansımla üye olabilir, siz de kendi arkadaşlarınızı üye ederek puan biriktirmeye başlayabilirsiniz. Üye olduğunuzda profil bilgilerinizi tam olarak doldurduğunuz anda 5 TL kazanacağınızı da belirteyim Hayırlı para kazanmalar dilerim..

http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=ebbc010e-7350-46f9-87b4-f47d7539a97e

Aman haftada şu kadar kazanayım diye uğraşmak yanlış bu sistemde. Sadece üye ol, maillerini kontrol ederken gelen maillere de bir göz at 2 sn, hesabında yavaş yavaş biriksin. Taş attın da kolun mu yoruldu olayı aslında..

Bu bir Teknoloji Holding kuruluşu. Teknoloji Holding ise Bilyoner.com un da sahibi. Garanti Online Şube de Bilyoner.com a ait menü var. Yani %100 güvenilir

2. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    adres falan istiyor kayıtta sakata gelebilirsiniz anlamadan valla ^^

3. volkanka

volkanka Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    University Students...
    Süperteklif güvenilir sitedir.
    Herkes oraya üye olabilir.
    Bir sorun yok yani.

4. Jaysean

Jaysean   gamer olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ad soyad şehir falan girdim okadar , ayrıntılı adres falan istiyor ilerde birşey olur diye doldurmadım :dance:
    bizim komşuya oLmuştu adama böyle böyle bunları satın aldın diye senetler geliyordu :think:
    ama süperteklif değildi , internetten başka yerden dolandırılmış :curtain:

5. II_ENRICO_II

II_ENRICO_II Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle Güvenebilirsiniz..Aynı zaman da bilyoner.com'unda sahibidir şirket