apo

rank8
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam mod arkadaşlar taşırsa sewinirim aççak yer bulamadım :)

Biliyorum bu güne kadar bu tür çok konu açıldı. Mail okuyarak para kazanmak çok kişiye hala hayal gelir

Ancak değil. Az önce hesabımda biriken 74 TL nin 50 TL sini bilyonerden piyango bileti almak için transfer ettim Yani gerçekten para kazandım ve nakit almak yerine piyango bileti için kullanmayı tercih ettim

Sadece mail okuyarak yaptım bunu, hem de yüzlerce mail değil, günde 2-3 mail. Saatler harcamadan toplamda günlük 1 dakika gibi bir zaman harcayarak.

Daha önce bu konu ile ilgili olarak üyelere mail de göndermiştim hatırlarsanız

Ve şimdi para transferini de yaparak, herhangi bir hile olmadığını tespit etmiş durumdayım.

Bu bir referans link sistemidir, siz de arkadaşlarını üye yaparak puanlarınızı arttırabilirsiniz. Aşağıda verdiğim ve halihazırda imzamda da bulunan linke tıklayarak benim referansımla üye olabilir, siz de kendi arkadaşlarınızı üye ederek puan biriktirmeye başlayabilirsiniz. Üye olduğunuzda profil bilgilerinizi tam olarak doldurduğunuz anda 5 TL kazanacağınızı da belirteyim Hayırlı para kazanmalar dilerim. .

http://www.superteklif.com/SuperUye/SuperUyeFormu.aspx?bid=93c54527-0aaf-4daa-b6c9-9ff7ed567b00

ALINTI!(ama kendimde denedim)

Aman haftada şu kadar kazanayım diye uğraşmak yanlış bu sistemde. Sadece üye ol, maillerini kontrol ederken gelen maillere de bir göz at 2 sn, hesabında yavaş yavaş biriksin. Taş attın da kolun mu yoruldu olayı aslında..

Bu bir Teknoloji Holding kuruluşu. Teknoloji Holding ise Bilyoner.com un da sahibi. Garanti Online Şube de Bilyoner.com a ait menü var. Yani %100 güvenilir :wink1:

Heaa bide mesaj sayım güwensizliğe yol açabilir ama bide isterseniz kayıt tarihime baqın denemek parayla değil deneyin wede görün :)

apo

rank8
Arkadaşlar özellikle bu saatte burdaysanız zaten pcden anlayan siteden anlayan tiplerdensinizdir isterseniz sallama yani doğru olmayan bilgilerle üye olun siteyi şöle bi gezin ondan sonra yorum atın he ? :)

Prada

Baktımda yorum attım heee :) Bro bu superteklifle ilgili açılan kaç milyonuncu topic bu bir bilsen.. Gerçi ben o bahsettiğin tiplerden değilim polgara o tipten olabilir ama.. dikkat et kendisi forum yöneticisi tipinede sahiptir.. Bu tarz konularıda o çöpe taşır genelde :P

Prada

apo kazandığın paralardan haber ver :P boşver kazanılıyo demeyi kaç para yaptın şu ana kadar ^^

Prada

Okudum şöyle bişey var ama.. Ilk mesajın tarihiyle son mesajın tarihi arasında 2 yıl oynuyor.. Ve toplasan 20 yorum var :D Arti hiç bi cahil adam takılmıyor bu superteklife.. herkesin yazı istanbul türkçesi tane tane yazım imla kurallarına uygun :P ben sana böyle bi site açsam içine bunun gibi 500 yorum doldururum ^^

Isımlerinede Şahin K. Ali G. Ismail K. yazarım :D Ilk gununmuş bak sen çalış çabala bişey kazanırsan gel en büyük destekçin ben olucam burda ^^ açtığın topici globale taşırım

Prada demiş ki:
Baktımda yorum attım heee :) Bro bu superteklifle ilgili açılan kaç milyonuncu topic bu bir bilsen.. Gerçi ben o bahsettiğin tiplerden değilim polgara o tipten olabilir ama.. dikkat et kendisi forum yöneticisi tipinede sahiptir.. Bu tarz konularıda o çöpe taşır genelde :P
Arkadaş eskilerden kalma ayıp denen birşey var ^^ Dokunmam ben bu başlığa :wink1:
Diğer yandan bende üyeyim 5-6 ay oldu paso mail geliyor okuyorum arada ama hiç girip bi param varmı diye bakmadım.
Ahaha açayım hesabı bakayım belki 150-200 TL para yapmışımdır :lol:

apo

rank8
Baba ben seni inandıramıcam her nese en azından ben inandım yha yeter galiba :) wede sadece işe para yönünden baqma reklam werenler yerine girersen eer görürsün çoğu şirketlerle anlaşması war hani mesela ordan bi yorum sana kopyalıyım sadece para değil. .:

Merhaba SüperTeklif; öncelikle sana teşekkür ediyorum paradan ziayade reklamları herkesten önce alıyor ve herşeyden haberimiz oluyor. Örneğin Avea'nın numara taşıma avantajını ilk senden duydum SüperTeklif ve 600 dk. kazandım. Bunu sana borçluyum alsana para.

Demek istediğimi inş. anlamışındır 1-2 ay geçsin döncem ben sana inş. :) nese ii geceler fazla uzattık :)

Prada

Post sayımı 3k ya çıkarıyodum bildiğin post kastım yani :P Yoksa bana ne supertekliften kazan gel beraber harcayalım 8) :D

Yukarı Alt