1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

mail koruma atamıyorum

1. cezali02

cezali02 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR BU HATAYI ALIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİNİZ E-AMİL ATACAM AMA OLMUYOR SİLKROAD JOYMAX
    Server Error in '/' Application.
    --------------------------------------------------------------------------------

Object reference not set to an instance of an object.
    Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.

Source Error:

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.

Stack Trace:

[NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object.]
    FrameWork.PageBase.OnError(EventArgs e) +901
    System.Web.UI.Page.HandleError(Exception e) +182
    System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +11265667
    System.Web.UI.Page.ProcessRequest(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +11265198
    System.Web.UI.Page.ProcessRequest() +119
    System.Web.UI.Page.ProcessRequest(HttpContext context) +167
    System.Web.CallHandlerExecutionStep.System.Web.HttpApplication.IExecutionStep.Execute() +597
    System.Web.HttpApplication.ExecuteStep(IExecutionStep step, Boolean& completedSynchronously) +266

--------------------------------------------------------------------------------
    Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.1

2. Tony Montana

Tony Montana Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu hatayı pek çok kişi alıyor fakat çözümü henüz bulunamadı malesef :cry:

3. dralbert

dralbert Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    o hatayı neden aldığnızı diyim size çarı sizden başka 1 veya 1 den fazla kişi mail koruma yapmaya çalıştığı için o hatayı alıyosun arkadaşım iyi günler.

4. SameyanZeva

SameyanZeva Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    bana da normal bir site hatası gibi geldi, birkaç sefer deneyince de aynı şeymi geliyor.

5. Tony Montana

Tony Montana Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0