NiTRoS_ demiş ki:
hehe korkudan kaçtık demiolarda BiroL_Efe geldi yanımıza korkudan cape bile takamadı . ama yaptığı en iyi şeyi yani klavye delikanlılığı yaptı . 1 vs 1 yaparım herkesle dedi GoNDoL gel pvp yapalım diyince sustu nedense :P
senden de anca böle bi yalan beklerim...

orda giydi de peçeyi 3 kişi daldılar ya biraz daha dikkatli bak etrafına
tabi sen orda manyanglarda kasıyodun galiba bakamadın pvp ye...

NiTRoS_ demiş ki:
alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
hehe ben bişe merak ediyorum madem bizi blacklist gibi olamıyoruz blacklistteki adamlar master dahil olmak üzere neden guildlerini bırakıp _VICE_ guildine girdiler :D madem guildiiniz bu kadar iyiydi madem guildiniz bu kadar güçlüydü neden bıraktınız guildinizi ? :D :D :D blacklist gibi olamazmışız lol :D doğru olamayız biz guildimiz bırakıp gitmeyiz ve hatırlatırım bizim guildimiz kuralılı 1 yıldan fazla zaman oldu :wink1:

lol... guildimizi bırakmadık ezik nasıl olsa siz kale savaşına giriyodunuz ya orda kapışalım dedik öle unionu toplayıp ötmek kolay !!! aldınız cvbınızı kalede heheh. sizin ezik guildden pek adam göremedim ama hahaha
Sen bir kere adam gibi FW de savaştınmıda ötüon . tüm magna cartalılar o savaşta savaştılar ve ellerinden geleni yapmaya çalıştılar . Haftaya olan Savaşta gelde aeonxxx le pvp yap 1 hit te yerdesin .
Bu adamda yürek yok abisi :twisted: Biz her zaman burdayız 8)

2 dakka delikanlı ol ve başarımızı gölegelmek için iftira atıp yalan söylmek yerine, bizi tebrik et

tebrikler aeonxxx BiroL_Efe ye 3 kişi daldınız
tebrikler aeonxxx Gw ye kimseyi çağırmıcaz deyip unionu topladın
tebrikler aeonxxx laf yetiştiremeyince ana bacı küfür ettin
tebrikler aeonxxx senden 18lv altındaki adama pk oldun

. . ...
. . ...
. . ...
başka tebrik edeceğim başarın kaldı mı aklıma gelmiyoo :evil:

hiç bir zaman birol a karşı 3 vs1 yapmadım
gw ye siz adam aldığınız için adam aldım (bunu milyon kere söledim ama kafan hala basmıyor )
küfür etmişssem ki emin ol damarıma basmışssındır
evet pk oldum pişman değilim fırsatım olsa yine olurum çünkü senin benden ezik olduğunu her defasında hatırlatmak isterim.Ayrıca belirtyim pk olmak kötü bir şey değildir.İstersen sende gel bana pk ol hiç sorun değil :muck:

ondan janganda sen+youcome+yeonyeng daldınız dimi...

ilk siz aldınız (adamın savaşa gelip gelmiceni bilmediğimiz için hiç bana o savaşa gelmedi deme)(bu yalanı milyon kere söyledin ama ben bu yalana inanmam.)

damarına basmadan da (yani yemeyince) küfür ettiğini de biliyoruz... (naptık da damarına bastık onuda anlamadım ama...)

ben senden anca lv olarak düşüğüm 90 olduğumda senin ezik olduğun herkes görcek... ayrıca belirtiyim pk olmak kötü değilse sen nie DW nın duvarının dibinden çıkamadın...yoksa kötü olmayan bişey yaptığın (pk olduğun) için ÖLDÜRÜLECEĞİNDEN mi korktun...

alez demiş ki:

ilk siz aldınız (adamın savaşa gelip gelmiceni bilmediğimiz için hiç bana o savaşa gelmedi deme)(bu yalanı milyon kere söyledin ama ben bu yalana inanmam.)

damarına basmadan da (yani yemeyince) küfür ettiğini de biliyoruz... (naptık da damarına bastık onuda anlamadım ama...)

ben senden anca lv olarak düşüğüm 90 olduğumda senin ezik olduğun herkes görcek... ayrıca belirtiyim pk olmak kötü değilse sen nie DW nın duvarının dibinden çıkamadın...yoksa kötü olmayan bişey yaptığın (pk olduğun) için ÖLDÜRÜLECEĞİNDEN mi korktun...
Sen hıc "bak pk oldum gelın benı yatırında ıtemlerın dussun sızın olsun" mantıgında ılerleyen bırını gordun mu.Olsa da matıksız zaten...

__GlaviatoR__ demiş ki:
alez demiş ki:

Sen hıc "bak pk oldum gelın benı yatırında ıtemlerın dussun sızın olsun" mantıgında ılerleyen bırını gordun mu.Olsa da matıksız zaten...

demek ki pk olmak kötü ki böle 3.5 atar olan kişi ''itemlerim düşmesin'' die...

alez demiş ki:
__GlaviatoR__ demiş ki:
alez demiş ki:

demek ki pk olmak kötü ki böle 3.5 atar olan kişi ''itemlerim düşmesin'' die...

Yapana degıl yaptırana bakacaksın...

Sen akıllı duruordunda ben sana boşu boşuna mı pk oldum ?

Ulan birde serverde o kadar ezildinizki artık hiç biriniz blacklist guildine girmeye cesaret edemiorsunuz hepiniz başka guildlere girdiniz.Eee nerde kaldı blacklist :D

oyle bır guıld mı vardı yaw?Kendılerını hatırlatacak kadar buyuk ıs yapamamıslar demekkı (hatırlayamadım).

TheBLaCkLiSt toplancak sevinmeyin boşuna n00blar... magna colpa guildi savaşa girecek die bi komik bişey duyduk bizde sizin karşınızda savaşa girelim dedik.... yaa morsss....

bu arada savaşta aeonxxx,youcome,glaviator 3ünüzüde kovaladım 1 vs 1 die bağırdım tek kovaladığım halde 3nüzde kaçtınız...ama bi tek glavitor kurtuldu...

ortalık yine gerilmeye başladı bi fıkra anlatalım bari:
MaGNa_CaRTa [LvL5] En aktif türk guildi heheheh hahahaha zuhahahaha

alez demiş ki:
TheBLaCkLiSt toplancak sevinmeyin boşuna n00blar... magna colpa guildi savaşa girecek die bi komik bişey duyduk bizde sizin karşınızda savaşa girelim dedik.... yaa morsss....

bu arada savaşta aeonxxx,youcome,glaviator 3ünüzüde kovaladım 1 vs 1 die bağırdım tek kovaladığım halde 3nüzde kaçtınız...ama bi tek glavitor kurtuldu...

Kacmayıpta 85 lwl + 9 gap vs 90 lwl full farm pwp mı yapalım.

alez demiş ki:

ulan birde bize ezik diorsun önce lvl ine bak sonra guildine bak o noop guildinizi anarchy e alırlar mı sanıorsun :D :D kendi guildini savunacaksan önce kendi guildinde ol.Madem savaş için girdiniz anrachy e savaş 2 saattir 2 saat çin girersin guilde sonra tekrar çıkarsın.Ulan 1 ay dan daha fazla süredir o guilttesiniz yalancı kolpa . bizim guilt ezik onun guildi uniona almıyor demiorda valal biz savaş için girdik bana yalancı diene bak

ubeni tek başınamı kovaladın olayı tam olduğu gibi anlatsana o gün FW de kaleye saldıran 2 guilt vardı biri lostsoul diğeride bizdik.Bunuda inkar edebilirmisin.En azından biz savaşa girdik.Zaten kaleyi almamızı beklemiorduk biz sadece savaştan kaçmadığımızı szie göstermek istedik.
FW den önce dw de sana bir güzel dayak attım onu niye yazmıorsun.FW de nasıl olsa 1 vs 1 yapabilme şansım olsaydı emin ol yapardım ama peşimde koşan tek kişi sen değildin bir olayı anlatırken olayı tüm yönleriyle anlatki olayın ne olduğunu herkes bilsin.Görende beni tek kovaladı sanacak :lol:

ben şimdi size soruyorum kendi guildinde bile olmayan bu adam gelmiş bana guildini savunuyor.Neymiş FW için girdik yalana bak :D FW dediğin 2 saattir yaparsın çıkarsın.Sİz 1 aydır kendi guildiniz terk ettmiş durumdasınız masterınız dahil olmak üzere.Sonra gelmiş benim guildime laf atıyorsun neymiş Sİz bir fıkra:En aktif Türk guildi MaGNa_CaRTa ulan sen benim yaptığımın çeyreğini bile yapmazssın

__GlaviatoR__ demiş ki:
alez demiş ki:

Kacmayıpta 85 lwl + 9 gap vs 90 lwl full farm pwp mı yapalım.
90lvl full farm değil ziya bey. bu1 :wink1:
85 +9gapla unique kesince gaza gelmesini biliyon. bu da 2... :wink1:

aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:

ulan birde bize ezik diorsun önce lvl ine bak sonra guildine bak o noop guildinizi anarchy e alırlar mı sanıorsun :D :D kendi guildini savunacaksan önce kendi guildinde ol.Madem savaş için girdiniz anrachy e savaş 2 saattir 2 saat çin girersin guilde sonra tekrar çıkarsın.Ulan 1 ay dan daha fazla süredir o guilttesiniz yalancı kolpa . bizim guilt ezik onun guildi uniona almıyor demiorda valal biz savaş için girdik bana yalancı diene bak

ubeni tek başınamı kovaladın olayı tam olduğu gibi anlatsana o gün FW de kaleye saldıran 2 guilt vardı biri lostsoul diğeride bizdik.Bunuda inkar edebilirmisin.En azından biz savaşa girdik.Zaten kaleyi almamızı beklemiorduk biz sadece savaştan kaçmadığımızı szie göstermek istedik.
FW den önce dw de sana bir güzel dayak attım onu niye yazmıorsun.FW de nasıl olsa 1 vs 1 yapabilme şansım olsaydı emin ol yapardım ama peşimde koşan tek kişi sen değildin bir olayı anlatırken olayı tüm yönleriyle anlatki olayın ne olduğunu herkes bilsin.Görende beni tek kovaladı sanacak :lol:

ben şimdi size soruyorum kendi guildinde bile olmayan bu adam gelmiş bana guildini savunuyor.Neymiş FW için girdik yalana bak :D FW dediğin 2 saattir yaparsın çıkarsın.Sİz 1 aydır kendi guildiniz terk ettmiş durumdasınız masterınız dahil olmak üzere.Sonra gelmiş benim guildime laf atıyorsun neymiş Sİz bir fıkra:En aktif Türk guildi MaGNa_CaRTa ulan sen benim yaptığımın çeyreğini bile yapmazssın
başlamadan önce şunu diyim: bu kadar uzun bi yalanı nasıl üşenmeden yazabiliyosun hayret...

saldıran beylerbeyi, night_wolves,mariachi.... guilderi noldu bunak dostum pazaramı gitti bunlar savaşta yoktularda :twisted: (kaç kişi kovaladık kimse benim kadar seni öldürmek istemezki 2 saat seni kovalasın :wink1: )

evt shield takarak sen tavuklara at o dayağı kolpa. tek başıma kovaladım seni gelmedin ( yemedi shield yoktu herhalde yanında xD )

biz terk etmedik boşuna sevinme toplancaz yine...

fıkrayı sevdiysen al sana bi tane daha: aeonxxx die bi n00b glavie, BiroL_Efeye (glavie) 3 skill atmış hahahah heheheh zuahahah

Yukarı Alt