alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
hehe ben bişe merak ediyorum madem bizi blacklist gibi olamıyoruz blacklistteki adamlar master dahil olmak üzere neden guildlerini bırakıp _VICE_ guildine girdiler :D madem guildiiniz bu kadar iyiydi madem guildiniz bu kadar güçlüydü neden bıraktınız guildinizi ? :D :D :D blacklist gibi olamazmışız lol :D doğru olamayız biz guildimiz bırakıp gitmeyiz ve hatırlatırım bizim guildimiz kuralılı 1 yıldan fazla zaman oldu :wink1:

lol... guildimizi ırakmadık ezik nasıl olsa siz kale savaşına giriyodunuz ya orda kapuşalım dedik öle unionu toplayıp ötmek kolay !!! aldınız cvbınızı kalede heheh. sizin ezik guildden pek adam göremedim ama hahaha
yaw bir şey soracam ben seni kale savaşında niye görmedim ? 1 kere birol_efe yi gördüm oda beni görünce kaçtı.Hani sen kapışmaktan bahsediyorsun ya ben orda kapışacak 1 ni görmedim:D
GW konusuna gelince ben size dedimki siz adam alırsanız bende adam alırım dedim.Baktım QueeeN size gitti bir şey demedim, Tigirl size gitti yine bir şey yapmadım.Bunun üstüne gelip suicast guildinden(bizim union olduğumuz guild) yardım istiorsunuz işte ozman ben harekete geçtim.Sen hala neyi savunuyorsun.ezik olduğunuz bütün server gördü.Sizin guild dışardan destek olmadan ezikler takımı :D :D

alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
NiTRoS_ demiş ki:
aa aeonxxx ayıp kimse blacklist in yerini kise tutamaz . Onlar kadar klavye delikanlısı ve onlar kadar korkak kimse yok . Biz 5uRr34L uniona girdik bu bizim a''lez bana pm den küfür etti başka bişey bilmez zaten :D
ya bilion mu bu ezikler sırf bizi yenebilmek için kendi guiltlerini terk edip _VICE_ guildine girdiler.Sonra bu oyundakiLyMacSau ban dioki GW istiyoruz GW yapalım dedi.Sonra bizim yeonyang a ilgilen şu eziikle ne zman savaş istiyorlarsa yaplım ben işim var dedim.Adam 2 dakka sonra savaş yapmıyoruz diyor.SS ler yukarda bak bak gül :D :D :D Bu harbi saf katıksız noobikler :D :mrgreen: :mrgreen: :lol:
zuahahaha

Guildde savaş yapalım die bi konuşma geçti ben de dedim şu ezik magna cartaya bi sorıyım belki yaparız fln die sordum size tmm dediniz sonra guildden savaş isteyen Z1na ya sordum savaşa yapalım mı magna cartayla die
o da dedi ki oneki yeniyo mu kaç para fln dedi yok dedim o geçen hafta 2 kere yendiğiniz guild vardı ya o dedim heee on ezikler mi dedi evt dedim o zmn kalsın dedi
zuahahahah
Biz yenildik ama kaçmdık :wink1: savaş teklif ettin(yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi) biz yine kaçmdık gelin yapalım dedik.Sonra savaş yapmıyoruz dedin. Biz savaştan yenileceğimizi bilsek bile kaçmayız :wink1:

oha be ohaaa yalan atmanın da bi sınırı olur kısır döngüye sokuyon şunu hep hee bide adam almamış yazık sana ya kaç msj dır aynı şeyi sayıklayıp duruyon...

ilk sen aldın ya gorkon u ne yalan atıyon salmanın da bi sınırı olur
biz dışardan yardım almadan ezikler takımıysak ---> siz dışardan yardım aldığınızda da EZİKLER takımısınız hahahahahahah // _VICE_ siz yardım aldığınız zaman nasıl yağladı sizi jajajajajaj demek ki magna carta yardım alsa bile EZİK GUİLD :wink1:

alez demiş ki:
oha be ohaaa yalan atmanın da bi sınırı olur kısır döngüye sokuyon şunu hep hee bide adam almamış yazık sana ya kaç msj dır aynı şeyi sayıklayıp duruyon...

biz dışardan yardım almadan ezikler takımıysak ---> siz dışardan yardım aldığınızda da EZİKLER takımısınız hahahahahahah // _VICE_ siz yardım aldığınız zaman nasıl yağladı sizi jajajajajaj demek ki magna carta yardım alsa bile EZİK GUİLD :wink1:
gorkonu biz savastan bi hafta önce aldik bebisim savasa bile gelmedi ! biseyi bilmeden konusma ! sinirlarini cok fena zorluyorsun yakinda cok üzüleceksin bunu söliim !

yeonyang demiş ki:
alez demiş ki:

gorkonu biz savastan bi hafta önce aldik bebisim savasa bile gelmedi ! biseyi bilmeden konusma ! sinirlarini cok fena zorluyorsun yakinda cok üzüleceksin bunu söliim !
orası beni ilgilendirmez gelmiş gelmemiş siz onu aldınız iş bitti !!!
bu arada sınırları zorlarım hemde çok fena zorlarım...

alez demiş ki:
yeonyang demiş ki:
alez demiş ki:

orası beni ilgilendirmez gelmiş gelmemiş siz onu aldınız iş bitti !!!
bu arada sınırları zorlarım hemde çok fena zorlarım...
ne kadar rezil oldugunu anlamiyorsun degilmi? kardesim guildimize adamdami almicaz? adam sadece GW icinmi alinir? sacmalamada üstüne yok vallahi ...

alez demiş ki:
tamda GW olıcak hafta alınmaz
gerizekalı herif GW sınırları içerisinde ve GW saaati sırasında xx_gorkon_xx i orda gördün mü?Görmüş olamassın çünkü adam o saatte offline di

aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
tamda GW olıcak hafta alınmaz
gerizekalı herif GW sınırları içerisinde ve GW saaati sırasında xx_gorkon_xx i orda gördün mü?Görmüş olamassın çünkü adam o saatte offline di

gerizekalı dostum sen bize 'siz queeeni aldınız die adam aldım' diyon siz gorkon u alınca biz onları almaya başladık biz nerden bilelim onun savaşa gelmiceni sizin gibi yalancılara güvenilmiyo ki

alez demiş ki:
NiTRoS_ demiş ki:
BiroL_Efe global atıyo sürekli benim hakkımda hırsız falan diye yaptığım bişey yok ama :wink1: resimlere güldüm zaten Bu LyMacSau uslandı artık bak bişey yazamıo belki seviyesini yükseltti artık korkaklığını saygısızlığı eziqliğni kabul edio Bu arada FW de işler karıştı biz yani SuiCasT guildi olarak Mostar ' a saygımızdansaldırmıyorduk ama Mostar bize dalıodu. Üzülmek istemezdik ama ne yapalım bole oldu .

yaptığın bişey yok heee puyahahaha

o BiroL_Efe nin elinideki +7 yi alıp bi yerine bişey yapmak için mor oldun ya birol efe ye.. sonra o da seni harcadı ya hehehe.. ne çbk unuttun yawrum daha bi-iki hafta olmadı be zuahahahah
LyMacSou utanmıon mu hala konuşmaya başka guildlerin başarısını kendi guildinin başarısı gibi gösterme kimsede inanmıo zaten. TheBlackList diye ötüodn sürekli nedense ole bi guild kalmadı artık . Hepsi Anarchy e kaçtı sende _VICE_ guildine kaçtın burda klaviye delikanlılığı yapma oyunda kimin büyük olduğu pvp de anlaşılır . Madem eziqsin ötüon aramızda 16 lvl mı ne fark var diye susucan . ilerde aynı lvl da olunca ki bundan ümitli değilim pvp yaparız görüşürüz . sen bırak borl efe yi aeonxxx i kendine bak biraz boyun kadar konuş lvlım düşük 90 da görüşürüz falan burda sökmez .

bide bize Saygı,Dostluk,Şeref herşeyden önce gelir . biz senin gibi globalden küfürler falan etmeyiz . Onu anca sen ve senin yaşındaki grup yapar. Daha uniondan kimse magna cartaya gelmemişti bi baktım TiGirl TheBlackList te bide Noble_Lady yi almışsınız . şimdi burda ötme savaşta korkup kaçtınız bunun uzatılcak bir tarafı yok.

alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
hehe ben bişe merak ediyorum madem bizi blacklist gibi olamıyoruz blacklistteki adamlar master dahil olmak üzere neden guildlerini bırakıp _VICE_ guildine girdiler :D madem guildiiniz bu kadar iyiydi madem guildiniz bu kadar güçlüydü neden bıraktınız guildinizi ? :D :D :D blacklist gibi olamazmışız lol :D doğru olamayız biz guildimiz bırakıp gitmeyiz ve hatırlatırım bizim guildimiz kuralılı 1 yıldan fazla zaman oldu :wink1:

lol... guildimizi bırakmadık ezik nasıl olsa siz kale savaşına giriyodunuz ya orda kapışalım dedik öle unionu toplayıp ötmek kolay !!! aldınız cvbınızı kalede heheh. sizin ezik guildden pek adam göremedim ama hahaha
Sen bir kere adam gibi FW de savaştınmıda ötüon . tüm magna cartalılar o savaşta savaştılar ve ellerinden geleni yapmaya çalıştılar . Haftaya olan Savaşta gelde aeonxxx le pvp yap 1 hit te yerdesin .

lol... beni anca bu lvl deyken çağırırsınız savaşa hahaha
bn o savaşta BiroL_Efe yi oynadım (o işte olduğu için) ve 1 kişiye rastladım magna dan

bu arada sen SuiCasT guildindesin nitros magna carta da değil... sana noluyo yine anlamış değilim...

o savaşta sizin kaçtığınız olanda bende vardım . o yüzden bu konu beni ilgilendirir ama bu iş çok uzadı :@

FW de MaGNa CaRTa guildi Mostar adı altında girdi ve görmek isteseydin girenleri görürdün..

Ayrıca okuduğum ve anladığım kadarıyla, savaşta yenilip yada savaşa katılmayıp bahaneler uyduruluyor.

Magna Carta guildinin üyeleri; Kimseye laf anlatmak zorunda değilsiniz.Objektif olarak konuyu okuyan kişi zaten neyin ne olduğunu anlıyor.[Bknz. Ben :P]

Dipnot:Pasific server'ında hayatımda hiç oynamadım ve adı geçen guildleri ilk kez duyuyorum.

JasonWalker demiş ki:
Ayrıca okuduğum ve anladığım kadarıyla, savaşta yenilip yada savaşa katılmayıp bahaneler uyduruluyor.

Magna Carta guildinin üyeleri; Kimseye laf anlatmak zorunda değilsiniz.Objektif olarak konuyu okuyan kişi zaten neyin ne olduğunu anlıyor.[Bknz. Ben :P]

Dipnot:Pasific server'ında hayatımda hiç oynamadım ve adı geçen guildleri ilk kez duyuyorum.
Savaşa katılmama değil kaçma . Korkudan Hepsi o büyüttükleri guildlerini bırakıp _anarchy_ ve _VICE_ ye kaçtılar . biz _VICE_ ile GW yaptık . yenildik . ama alez arkadaşımız bu _VICE_ guildinin başarısını TheBlackList guildi adına yapmaya çalışlıyor ( aklınca ) .

biz magna cartayla savaş yapcaktık unionuyla değil. o yüzden sizi manyanglarla başbaşa bıraktık...

hehe korkudan kaçtık demiolarda BiroL_Efe geldi yanımıza korkudan cape bile takamadı . ama yaptığı en iyi şeyi yani klavye delikanlılığı yaptı . 1 vs 1 yaparım herkesle dedi GoNDoL gel pvp yapalım diyince sustu nedense :P

Yukarı Alt