- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

MaGNa_CaRTa vs TheBLaCklLiSt guıld war tarihi 1 hafta öncesinden 02.08.2008 saat 17:00 olarak tum pacıfıc halkına globalle bildirilmisti.Biz MaGNa_CaRTa guildi olarak ; bu savas için bircok arkadasımız ve guild uyemiz onemli işlerininden fedakarlık edip guild savasına katılma arzusuyla 17:00 saatinde Jangan East Gate de toplandık.Ancak bir sorunla karsılastık.TheBLaCkLiSt guild uyelerı ve masterı savasa gelmemisti.Onlarca globalden sonra bize verilen cevap cok ilginçti.Karsı taraf "Guild War" ın saat 21:00 saatinde oldugunu ıddıa edıyordu.Bu cevabı da kabul edrek MaGNa_CaRTa guildi olarak 21:00 de tekrar Jangan East Gate de beklemeye basladık.Ancak tekrar ayn sorun ortadaydı.TheBLaCkLiSt guilldi savasa gelmemisti(Sanırım korkudan olacak).Ve bır kac global ıle karsı tarafı bekledıgımzı bıldıırdık.Ancak bize kufurle karsılk verildi.Yukarda resımde de gordugunuz gibı bunun gibi daha bır cok saygısız,kufurlu,ınsan agzına alınmayacak sozler...Global ıle kufur ıstemedıgını belırten TheBLacklist guıld masterı BiroL_Efe ve LyMacSau adllı karakterler bana ozel(pm)den kufretmeye basladı.(Kufurler uygunsuz oldugu icin cogunun resmını koyamadım).Kısacası TheBLaCkList guildi MaGNa_CaRTa ile guıld war yapmaktan korkmus,, bırcok arkadasımıızı o kdr zmn ıslerınden alıkoyp savas meydanına gelmemıslerdır.(Ayrıca karsı taraf guıld masterı guıldıını bırakıp kale sahıbı guılde sıgınmıstır :)) Ustune ustluk bıze hakaretde bulunarak insanlık onuruna yakısmayan davranıslarda bulunmuslardır.SİLKROADOFFLİNE sıtesınden TheBLaCkLiSt guild master(Birol_Efe) ve onun ınsan onuruna yakısmayan davranısları ornek alan basta Phoenixxx ve LyMacSau olmak uzere belırttıgım guıldı kınıyorum ve en kısa zamanda bır guıld savası ıcın basvurmalarını dortgozle beklıyoruZ(tum MaGNa_CaRTa guildi olarak).

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bir Noob takımını nasıl rezil edeceğini iyi biliyorsun ufuk :D 4 ever MaGna_CaRTa :wink1:
TheBlackList=TheNoobList :D :D

rası hayvanat bahçeside asıl hayvanlarbizi görünce korkularından kaçtı.Bazı hayvanlarda korkularından Gw ye gelmedi :D

Arkasım hayvanlar bıle bır mucadeleden sonra yenılgıyı kabul edıp boyun egerler . Sımdı anladımkı senın, o hayvanlar kadar bıle gururun yokmus.N00B olmak ayıp degıl bunu kabul etmeyerek ortalıkta ınlemek ayıp ki(senden bahsedıyoum.)

alez demiş ki:
aynen geçen hafta gelmediniz bu haftada korkudan unionu topladınız hahaha
sen harbi gerizeklasın geçen hafta oyunda değildim ve master bendim.2 master online olmadan nasıl GW yapabileceğini sanıyorsun.Sanki bana daha önce bşu gün şu saatte Gw yapacağız dedinizde ben oyuna girmedim.
Sanki siz adam toplmaay çalışmadınız:D tigirl ve Queeen i gördük.Asıl yardımı Suicastten bekliyordunuz ama onlarda bizim unionda olduğu için yardım almadınız.Ama alabilseydiniz onlarıda çağıracktınız Çünkü sizin guilt yardımsız tek başına bir hiiç.Tamamen Bir Noob Listesi :D :D

__GlaviatoR__ demiş ki:
Arkasım hayvanlar bıle bır mucadeleden sonra yenılgıyı kabul edıp boyun egerler . Sımdı anladımkı senın, o hayvanlar kadar bıle gururun yokmus.N00B olmak ayıp degıl bunu kabul etmeyerek ortalıkta ınlemek ayıp ki(benden bahsedıyoum.)
kendini çok iyi tanıtmışın dostum harikasın...

aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
sen harbi gerizeklasın geçen hafta oyunda değildim ve master bendim.2 master online olmadan nasıl GW yapabileceğini sanıyorsun.Sanki bana daha önce bşu gün şu saatte Gw yapacağız dedinizde ben oyuna girmedim.
Sanki siz adam toplmaay çalışmadınız:D tigirl ve Queeen i gördük.Asıl yardımı Suicastten bekliyordunuz ama onlarda bizim unionda olduğu için yardım almadınız.Ama alabilseydiniz onlarıda çağıracktınız Çünkü sizin guilt yardımsız tek başına bir hiiç.Tamamen Bir Noob Listesi :D :D

sizinki yardım olsa da büyük bi guild olamıyo bunu savaşta gördük

_VICE_ --->2
magna carta--->0

Bızım bır ıddıamız yoktu o savasta en azından korkup gelmemezlık yapmadık sızın gıbı siz korkunuzdan baska guildlere sıgındınız. hahah

alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:

sizinki yardım olsa da büyük bi guild olamıyo bunu savaşta gördük

_VICE_ --->2
magna carta--->0
dikaatini çekerim biz orda _VICE_ guildiyle Gw yaptık TheBlacklistle değil.Ve _VICE_ guildinde sizin guiltten tek bir noob bile yok tu:D onlar kazandığı savaşı siz nasıl kendi üzerinize alıyorsunuz anlamdım. :D :D harbi noobsunu haa :twisted:

__GlaviatoR__ demiş ki:
Bızım bır ıddıamız yoktu o savasta en azından korkup gelmemezlık yapmadık sızın gıbı siz korkunuzdan baska guildlere sıgındınız. hahah
siz uniona sığındınız ya yalancı kolpalar lan bide ciidi ciddi yazmış sığınmadık die allahın n00bu delikanlı gibi doru şeyler yaz yalancılı kötüdür öretcem ama bunu size rahat ol 8)

alez demiş ki:
__GlaviatoR__ demiş ki:
siz uniona sığındınız ya yalancı kolpalar lan bide ciidi ciddi yazmış sığınmadık die allahın n00bu delikanlı gibi doru şeyler yaz yalancılı kötüdür öretcem ama bunu size rahat ol 8)
sen gerizeklaımısın sizinle uzaktan ve yakından ilgisi olmayan bir guiltle GW yaptık ve yenildik.Siz bu _VICE_ guildinin zaferinizi kendi üzerize hangi hakla alıyorsunuz onu anlayamadım ? :?: :roll:

aeonxxx demiş ki:
alez demiş ki:
__GlaviatoR__ demiş ki:
sen gerizeklaımısın sizinle uzaktan ve yakından ilgisi olmayan bir guiltle GW yaptık ve yenildik.Siz bu _VICE_ guildinin zaferinizi kendi üzerize hangi hakla alıyorsunuz onu anlayamadım ? :?: :roll:
git bak bakalım rev6 dan bn hangi guilddeyim. hahahaha

alez demiş ki:
aeonxxx demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
aeonxxx hacım kolay gelsin sana çoluk çocuğa laf anlatmak zor :coffee:
beyin olsa anlayacak ama beyin yok :D :lol: :twisted:
beyin yok dediğiniz adamla aeonxxx+glaviator+yeonyang mı uraşıyonuz hahahaahah
3 v 1 heryerde belli ediyonuz kendinizi..!!
forumu kastetiyorsan biz haklıyız ki hepimiz hakkımızı savunuyoruz :wink1:
pvp yi kastetiyorsan bu seni ve ya senin guildidenn birini 3 kez 1 vs1 pvp ye dawet edişim hala oyundan sizin guiltten yürekli bir gelip pwp yapalım demedi :twisted:

Yukarı Alt