Bizimi yendiniz ? Şimdidide rüya görmeye başlıyor vah zavallıcık :D :D :D
Mümkünse bizi yendiğini kanıtı olan bir ss koyarmısın çok merak ettim :D :D

Arkadasım burası hayalı bır forum degıl ben actıgım konuda ss yı koydum sızın terbıysızlıgınızı v korkaklıgınızı tum arkdaslara gostermek ıstedım sen bunu kabullenmeyıp hala bız yendık dersenı bır savas daha kacınılmaz olur.Tabı tekrar kacmazsanıZ:)

Pacıfıc halkı dıosun da 3 vs 1 dıosun utanmadan bır de.Pacıfıcte sızı destekleenler olsaydı guıld war a adam blurdunuz kı kımse sızın yannızda yer almadı.Ayrıca 3 vs 1 destektır sızın guıld uyelerınız bıle desteklemıyor senı dıe bızı kıskandıgını acık bır sekılde de soyleyebılırdn...

__GlaviatoR__ demiş ki:
Pacıfıc halkı dıosun da 3 vs 1 dıosun utanmadan bır de.Pacıfıcte sızı destekleenler olsaydı guıld war a adam blurdunuz kı kımse sızın yannızda yer almadı.Ayrıca 3 vs 1 destektır sızın guıld uyelerınız bıle desteklemıyor senı dıe bızı kıskandıgını acık bır sekılde de soyleyebılırdn...
senden beklediğim cevbı verdin 3 vs 1 i benimseyen bi cvp...

kimseyi almak yok diyip unionu toplayan bi guildsiniz bizde topladık unionu harcadık sizi heheheh
1 vs 1 yapanlara karışanlara; 2 kişi konuşurken 3 ye ne düşüyosa ondan düşüyoo bunu yaz beynine(yoktu dimi pardon), ya da yaz bi kenara

A.T.P demiş ki:
kişisel sorunlarınızı parklarda ya da kumdan kale yaptınız yerlerde tartışarak giderin.
Mahalle kahvesinde değilsiniz.
sen bunu beyni olmayan alez e anlatsana :D ben sırf forum ortamını germmek için yorum yazmıyom gerizekalı herif oyundan ban pm atıyor ne o yazdıklarıma cvp veremiormusun diyor.bende sabahtan beri buna ezik olduğunu anlatıyorum ama beyin olmadığı için anlayamıyor.soruya karşılı soruyla cvp veriyor olayı çarpıtıyor :D
Bu arada forumu ortamanı gerdiysem özür dilerim kilitleyin gitsin başka konu açmam :)

onlar bizden yardım bekliodu ama siz bizim savaşımızda geldiniz ve unionumuzdaydınız daha adam çoktu ama elmek istemediler.

dont4getwe le olan savaşı bizim sayemizde kazandılar gelin gelin diye durmadan pm attılar şimdide ağa kesildiler başımıza LyMacSau gel pvp ye 1 vs 1 hadi klavye delikalıığıyla olmza bu iş..

Bazı ınsanlar elde edemedıgı seylerı turlu sebeplerle ortmeye calısırlar."Adam topladınız onun ıcın savasa gelmedık" gıbı bahaneler uydurma lutfen.Bıze yardıma gelen arkadasların hepsını sız de cagırmıssınız ama bızı sectıklerı ıcın cekemıyorsunuz ve hala savası yenebılegını ıddıa edıyorsunuz.Pekı soruyorum.Bızım unıonumuzdan nıye destek bekledınız ve QueeeN ,TiGirl,Noble_Lady vs.. onları savasa davet ettınız.Cevap beklıyorum(Her zaman yaptıgın gıbı konuyu degıstırme lutfen)

Adam alınmıcak deyip alırsanız bu 'bahane' olmaz 'neden' olur.
Size yardıma gelenli biz çağırmışız.lol. biraz daha destekli sallamanı rica ediyorum.
Biz sizin uniondan yardım beklemedik. Dostlarımızdan yardım bekledik..!!
Siz adam toplarken biz sizi mi izlicez....
(Her zaman yaptığım gibi konuyu saptırmadan cevap yazdım, bakalım konuyu saptırıp bi daha ki seferde ne dicen?)

Yukarı Alt