Cynosure demiş ki:
Arkadaşlar 4-5 gün önce chara 200 silk almıştım magic popda angel düşürmek istiyordum ilk önce 2 tane aldım düşmedi sonra 3 tane daha aldım ve devil scrptler verdi 5 tane daha alıp denedim uyduruk itemler verdi 10 tane daha aldım 64 lvl sos blade verdi 9dluck verdi ama angel düşüremedim ve silk bitti ... sos blade ile teselli olmaya çalışıyorum :lol: :|
Chara 300 silk aldim 140 silk kalana kadar magic pop oynadim angel dress istiyordum 9D sos kupe falan werdi 30 tane hp2800+ scrool werdi 4 kere event sc cikti (en cok sinir oldgm sey) ve luck stone falan ama akliniz warsa magic pop oynamayin cunku sinirden gttim arabian dress aldim garanti :thumbsup:

LebronJames23 demiş ki:
Valla ben hiç silk almadığım için oynamadım :D Ama yorumlara bakılırsa aldığımda da oynamıcam :D
Ama bisiy soliyim bizim arkadas da 350 silk aldi ve 2. oynayisinda angel dress tutturdu balli herif :D boyle de bisy war yani :oldie:

biz de o kadar oynadık hiç bişi çıkmadı yaa Devil Wing Dress istioduk tutturamadık elixir ticket felan cıktı :)

10 silk e euro 10degree sun shield kazandım :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

ps:gece saat 5-6 gibiydi sabaha karsı yani,denemeden önce cok dua etmistim :D :D :mrgreen:

Yukarı Alt