20 silk'e 90 sun xbow , 50 silk'e dress üstlük , 10 silk'e dress kafalık düştü varmı daha şanslısı xD
ss'ler

- Resim Silinmiş.
bunlarda 1 sayfa cardla düşenler
- Resim Silinmiş.

Server Malazgirt

Taktik için izMir e teşekkür ederim :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Adam oynuyor arkasına joymaxıda alıyor ne iş anlamadım :P Açık ara Sw king 20 silke sun xbow şaka gibi

Öncelikle tebrik ederim şanslıymışsın ayrıca o izMir Gaia'daki _izMir_ yani Özkan abi ise ondan öğreneceğin çok fazla şey var asla onun yanından ayrılma derim ^^

Gz. Bizdede Sun Varda Bu kadar hava atmıoruz :wink1: ayrıca bi taktiği yoq kesinlikle şans işi.... adamın teki oynamıştır 1k lık silk sora sen oynayınca sana düşmüştür. Şanssss !

emre67380 demiş ki:
Gz. Bizdede Sun Varda Bu kadar hava atmıoruz :wink1: ayrıca bi taktiği yoq kesinlikle şans işi.... adamın teki oynamıştır 1k lık silk sora sen oynayınca sana düşmüştür. Şanssss !
Şu sıralar çok asabi davranıyorsun kendini sakinleştir yoksa ben sakinleştirmek zorunda kalacağım ayrıca hava attığı falan yok.Eğer sana göre burda hava atmışsa sitede unique kesip , iteme + basıp ss koyan yüzlerce insan var senin mantığına göre onlarda hava atmış sayılmaz mı?

emre67380 demiş ki:
Kardesim bu aralar sıkıntıların var heralde eğer var ise benimle paylasabilirsin zamanında arkadastık .
Anlamıyorum bu aralar hal ve hareketlerinde degismeler var bayağı tekrar soyluyorum sıkıntıların varsa paylasabilirsin :thumbsup:

Prada

Bu başarıyı gölgeletmem :P Adam bana msnden abi magic takılıcam diyor bende ugrasma diyorum dur bi sun xbow asılayım düşürüürm merak etme diyor hooop titreşimi koyup SS i yolluyor 8)

Yukarı Alt