Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deadly_Hunt demiş ki:
extraloob demiş ki:
advanced elixir a :
bir iteme 1 kere basılıyor ve %100 +1 veriyor. bu +1 hiçbir zaman silinmiyor ve +1 elixir a ile basıldığı item üzerine yazılıyor.

advaced elixir b :
bir iteme 1 kere basılıyor ve %100 +2 veriyor. bu +2 hiçbir zaman silinmiyor ve +2 elixir b ile basıldığı item üzerine yazılıyor.

Örnek : +7 item var advaced elixir b basarsanız buna otomatikman +9 olacak ve item özelliklerinde elixir b yazacak silahta +9 olacak.

Önemli bir not ; advanced elixir a ve b sadece SOX Itemlere basılabilecek. Magic Poptan çıkacak ve Stall'da satılacak account bounded olmayacak.

var mı sorusu olan 8)
bana kalırsa 7 iteme basınca 9 olmaz mantıksız yani... 110 gelince hep birlikte görücez :thumbsup:

hep birlikte göremeyeceğiz sen göreceksin biz gördük korede ne olduğunu öğrendik öğrenmeyenler yaşayıp öğrenecekler capişş canımcım :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topic facebook paylaşım sayfalarımızda yayındadır 8)

Deadly_Hunt demiş ki:
volkancan demiş ki:
ben bişey sorabilirmiyim bu yeni gelecek elixsirler %100 +1 ve +2 tutuyor yani silahımız +9 +11 %100 mü tutcak
Hayır tabikide. +2 ye sabitleyici basarsan itemin +7 yken +9 olmaz her yandığında +2 de kalır :thumbsup:
ayın üyesi.. XDayın üyesi olduğunu anlıyabildimi acaba =P

TheLegend_ demiş ki:
Deadly_Hunt demiş ki:
volkancan demiş ki:
ben bişey sorabilirmiyim bu yeni gelecek elixsirler %100 +1 ve +2 tutuyor yani silahımız +9 +11 %100 mü tutcak
Hayır tabikide. +2 ye sabitleyici basarsan itemin +7 yken +9 olmaz her yandığında +2 de kalır :thumbsup:
ayın üyesi.. XDayın üyesi olduğunu anlıyabildimi acaba =P
bu sorunun gerekli açıklaması yapıldı ben kendi fikrimi yazmıştım oraya :wink1:

L5 Kötu olcak ama herzamanki gibi alışacagız :mrgreen:

···sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹiq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ iʞuɐs

bunu anlamamıstım ilkte güzel imza :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_MoLiBDeN_ demiş ki:
L5 Kötu olcak ama herzamanki gibi alışacagız :mrgreen:

···sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹiq ؛ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ iʞuɐs

bunu anlamamıstım ilkte güzel imza :mrgreen:

L5 neden kötü olsun kuzum char fiyatları artacak herkes 110 olamayacak ve 3 çeşit item gelecek kaliteli oyuncular arkadaş gibi olacak birbirleriyle party sistemi yüzünden 8)

CUBE alacağım yeahhh :muck:

Joymax Herşeyi yapıo ama Bi oyundaki bankaya pw koyma özeliği eklemio eklese bence süper olur

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kasaga22 demiş ki:
Joymax Herşeyi yapıo ama Bi oyundaki bankaya pw koyma özeliği eklemio eklese bence süper olur

wayy aslında güzel fikir itemleride kilitlemek lazım pw ile char soyulsa bile pw bilmeyen asla alamayacak satamayacak wuhuuuuuuu bak buna taparım işte bayıldım :buddha:

extraloob demiş ki:
kasaga22 demiş ki:

wayy aslında güzel fikir itemleride kilitlemek lazım pw ile char soyulsa bile pw bilmeyen asla alamayacak satamayacak wuhuuuuuuu bak buna taparım işte bayıldım :buddha:
Evet ko'daki sistem bu oyunada gelicektir yakında , bana kalırsa şimdilik bilerek eklemiyolar

şimdi araştırma için teşekkür ediyorumda arkadaşlar bence alchemy zorlaşacak gibi çünki bu kadar alcehemyle ilgili yenilik geldi her kez +10 basarım +9 basaım dye geciniyo ya zorlaşırsa ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
alchemy ne kadar zorlaşabilir ki +5 basmak sbotun işi str-int basmak stone işi ee geriye ne kaldı ki goldun varsa kralsın ^^

EliteTurk

Aileden
Joymax kendini aşmaya başladı artık nereden para kazanabiliriz derken yeni fikirler ortaya koyuyolar işede yarıyor ama .. :beer:

extraloob demiş ki:
kasaga22 demiş ki:

Ben onu 1-2 ay önce joymax a yazdım hatta çarın itemlerine üzerindeki ve depo kasasına özel tek şifre olması lazım diye. Örneğin biri çarınıza girerse itemlerinizi çıkartamayacak kasanızdaki parayı alamayacak bunun için 2. bir şifre isteyecek ve cevap olarak ilgileneceklerini söylediler legend 5 ile gelebilir...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yalnizgezen demiş ki:
extraloob demiş ki:
kasaga22 demiş ki:

Ben onu 1-2 ay önce joymax a yazdım hatta çarın itemlerine üzerindeki ve depo kasasına özel tek şifre olması lazım diye. Örneğin biri çarınıza girerse itemlerinizi çıkartamayacak kasanızdaki parayı alamayacak bunun için 2. bir şifre isteyecek ve cevap olarak ilgileneceklerini söylediler legend 5 ile gelebilir...

yok legend5 ile gelecek olanlar belli o hayal ettiğiniz legend6'da gelirse gelir :muck:

Yukarı Alt