Ewet konu UPGRADE,

KnightOnline in belkide en buyuk gizemi. Yıllarca insanlar cok cesitli metodlar yazdılar kimisi hic item yakmadan +9 shard bastı trinasız kimi +10 bastı vs vs bunları hep okuduk duyduk.

Ancak konuyla ilgili duydugum en aptalca söz su oldu.

S A N S

Hatta bazıları abartarak bunun % 100 sans oldugunu söyledi.
Neden aptalca dedim sans nedir arkadaslar. Biz insana toto loto iddia at yarısı cıktıgında sanslı deriz herkesin 30 aldıgı sınavda sen 100 almıssan buna sans diyemeyiz. Bu sans değildir.

Simdi söyle dusunelim yada beraber bi beyin fırtınası yaratalım. Magic avril icin program yazan kişi sizin yanınızda otursa ve siz upgrade e baslasanız adam size o itemin yanıp yanmayacagını gayet net söylermi? Söyler neden cunku programı o yazmıstır. Mantıgını biliyordur.

PC nin mantıgı nedir arkadaslar 1 ve 0. Amerikada bi dusunce kurulusu en buyuk dogal sayıyı bulana 30 m dolar ödül verecekmiş. Bu imkansız ve sayet bu olsaydı artık sifre ve gizlilik kavramı ortadan kalkardı bu değil 30 m $ dunyalara bedel bir sır. Neyse konuyu dagıtmayayım. Magic avril sans değil bir randomize olayıdır. Bu rastgele anlamına gelir ancak onuda yapan yine bir insandır.

Sonuc olarak ben en buyuk gizemin orada bulunan 9 kutudan ibaret olduguna inanıyorum. Örnegin +3 ten sonra o kutulardan birisi dogru kutu yada 2 si yada 3 4 u bu sayı gittikce azalıyor hatta high class itemlerde kutular +6 dan sonra 1 e duser +8 den sonra trina koymadıkca kutu bile acılmaz gibi fikirler ortaya atılabilir.

Dusunsenize +3 ten sonra +10 a kadar sıralamayı biliyorsunuz ( her item icin değişik sıralama bile olabilir ) örnek mirage +3 ten sonra 5. kutu bus= +4 sonra 7. kutu +bus +5 gibi gibi.. bunlar sadece fikir.

Burası forum ve dusuncelerimi paylasmak istedim ama sans ı kabul etmiyorum kimse bana PC de sanstan bahsetmesin. PC de sans söyle olur aldıgın PC kargodan gelirken hasar görmüştür yeterli verimi alamazsınız budur sans.
Okudugunuz icin tesekkurler. Begendiyseniz + rep. Size sacma gelebilir geldiyse özür.

BU YAZIYI BI SITEDEN BULDUM SIZINLE BAYLASMAK GELDİ BENCE ADAM DOGRU SOLUYO

Yukarı Alt