1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mag reinforce&Phy Reinforce

1. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar ne işe yarar sizden bilgi istiyorum

2. Pr3uS

Pr3uS Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onlar silahtaysa sılahın wurus gucunu en yuksek sewıyeye tasıyorama shıeld ve elbıselerde snn gecerlı olan defansını en yuksek sekılde kullanmanı saglıyor dıye bılıyorum ben

3. cyber_chaos

cyber_chaos Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Senin dediklerin hit ve parry ratio.Reinforce başka birşey ama bende emin değilim

4. monarchy

monarchy Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silahtaki reinforce lar STR ler için Phy Reinforce Artıkça Phy Atack derecesinde Vuruşunu Artırır.
    C ye basıp statslarından da bunu görebilirsin.%40 ve %60 phy reinforce arasında fark olur.
    Aynı Şey INT charlar için Mag Reinforce da geçerlidir.
    Elbiselerindeki Phy Ve Mag Reinforce lar hangi Kıyafeti Giydiğine Bağlı Olarak..
    Int Char Garment Set ile Mag Reinf. olarak hem atack hem de Defans yönünden maximum vuruşlarını yapar fakat STR chara karşı maximum damage alır.
    Protector ile bunun Daha altı.Armor İle En az derecede ve gayet ağır bi char olur.
    STR ler in genelde garment giymesnn sebebi daha hızlı ve Int charlara karşı daha rahat pvp yapmak içindir. Phy Reinforce lar Garment ta en düşük olsada Garment ın Hızı Bu Açığı STR lerde Kapatır.
    Reinforceları Kıyafetlerde Etkili olarak prot set giyersen anlarsın.%61-%80 reinforce yapabilirsenki bu çok zor her kıyafet için defans ve atack yönünden güzel bi performans verir.
    Unutmadan söleyeyim Hit Ratio Arttıkça Atack Rating Artar Sadece Silahınızda bulunur.Ek olarak premium itemlerde vardır.Hit Ratio ne kadar fazlaysa Vurabilceğiniz Maximum düzeye o kadar yakın vurursunuz.
    Parry Ratio da buna karşı savunma Olarak Karşıdaki Kişiyle pvp yaparken Parry niz gayet yüksek ise Karşıdaki Char Size Vurabilceği En düşük Vuruşları Yapar (Ortalama Olarak)
    En güzel örneği Roc Mountain de Pil ile Pilsiz Olarak Wingtribe lerde kastığınızda Elektric Shock Yedikten sonra ki parry rationuza bakın Wingtribe nn Vurşları artıyor gibi gelicektir.Bi Anlamda Defans Eksikliğidir.

5. sovalye

sovalye Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :thumbsup:

6. Grim_Thuq

Grim_Thuq Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla silahın atağıyla alakası yok ben 0 da kullandım 60 da aynıydı %leri hepsi aynı sadece reinforceları farklıydı gereksiz bişi

7. Romeo.

Romeo. Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Flower of Life
    :buddha:

8. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    @ sentence

Arkadaşımızın açıkladığı gibidir olay. Kafan karışmasın başka yorumlarla...